|
2026-08-31
Deadline 2026-10-12
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΔΥΟ... (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-05
Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο... (Δήμος Θήρας)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-15
Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης... (Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Γενική Διεύθυνση Οικονομικού Σχεδιασμού κ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-20
Δ8488 (Εταιρία Υδρεύσεως και Αποχετεύσεως Πρωτευούσης Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.))
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-15
1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ (Ελληνική Αεροπορική Βιομηχανία Α.Ε.)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-11-03
ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε.)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-16
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL (ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-01
Προμήθεια εορταστικού φωτισμού και διακόσμου του Δήμου Ηρακλείου (ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α΄ΒΑΘΜΟΥ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-09
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΧΥΤΑ) 2ΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ (ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ 2ΗΣ Δ.Ε. ΝΟΜΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-09
ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2030 (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-12
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-12
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΘΑΛΑΜΩΝ & ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ (ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ")
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-09-29
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ... (ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-13
Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα... (Πανεπιστήμιο Πατρών)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-20
ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣ)
|
|
2026-08-31
Deadline 2026-10-19
ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΕ ΠΟΤΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΑ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣ)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-02
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (2026-2028) (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-12
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ (ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ")
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-19
Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ (ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΚΟΙΣΟ)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-09-29
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΡ. ΔΙΑΚ. 32/2026 (ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-09-30
Προμήθεια κι εγκατάσταση Γενικών Πινάκων Διανομής Χαμηλής Τάσης (Γ.Π.Δ.Χ.Τ.) σε κτίρια των Σχολών του ΑΠΘ,... (ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΑΠΘ)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-12
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨" (Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών "Παναγία η Βοήθεια")
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-06
Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη (Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-05
Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Πάτρας της Δ.ΥΠ.Α,... (ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-12
Ε-905 (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-02
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ... (Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-20
ΕΡΓΟ : «ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2027-2028» ΥΠΟΕΡΓΟ 2 : «ΚΟΠΗ ΧΟΡΤΩΝ – ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ... (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝ)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-09-23
Δ.21/2025 (Επαναληπτικός) (Γενικό Νοσοκομείο Σερρών)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-07
«Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ» (Νοσοκομείο Θείας Πρόνοιας «Η Παμμακάριστος»)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-06
Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας (Εθνικό Κέντρο Άμεσης Βοήθειας)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-05
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ (Δήμος Λήμνου)
|
|
2026-08-28
Deadline 2026-10-02
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30418/2026 (Δήμος Ρεθύμνης)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-09-30
Retender - Restoration and Extension of Stone Cottage, Demolition of Two Stone Outbuildings, and Installation of New WWTS (European Dynamics S.A.)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-09-28
Διαγωνισμός Προμήθειας υγρών καυσίμων (βενζίνης αμόλυβδης, πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης) για τα έτη... (Περιφερεία Κεντρικής Μακεδονίας)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-10-01
«Ηχητική και φωτιστική κάλυψη εκδηλώσεων Δήμου Δράμας από 4 Δεκεμβρίου 2026 έως 31 Δεκεμβρίου 2027» (Δήμος Δράμας)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-09-29
Προμήθεια και εγκατάσταση καθισμάτων (ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΑΠΘ)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-09-28
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για την κάλυψη των αναγκών της Γενικής Γραμματείας Αποκατάστασης Φυσικών Καταστροφών... (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤ)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-10-12
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ (Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών "Παναγία η Βοήθεια")
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-10-02
ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΑΦΩΝ - ΕΚΤΑΦΩΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΑ "ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ" ΚΑΙ "ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ" ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ (Δήμος Θεσσαλονίκης)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-09-30
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ... (Περιφέρεια Κρήτης)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-09-28
«Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας... (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΕΟΠΥΥ))
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-10-02
Παροχή υπηρεσιών προστασίας της διανοητικής ιδιοκτησίας και εμπορικής αξιοποίησης των τεχνολογιών του ΔΠΘ (ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚ)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-10-05
Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού Κτιρίων, Συντήρησης Πρασίνου και Απεντόμωσης - Μυοκτονίας (ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ")
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-09-28
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026 - 2027 (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
|
|
2026-08-27
Deadline 2026-10-05
«Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων» (Δήμος Παλλήνης)
|
|
2026-08-26
Deadline 2026-10-05
Προμήθεια εξοπλισμού Πολιτικής Προστασίας τοπικής κλίμακας στο Δήμο Αγίου Ευστρατίου (Δήμος Αγίου Ευστρατίου)
|
|
2026-08-26
Deadline 2026-10-05
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ 600 ΚΑΙ 220 Κ.Μ.... (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ/ ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΙΓΑ)
|
|
2026-08-24
Deadline 2026-10-01
Παροχή υπηρεσιών ασφάλισης (Ίδρυμα Τεχνολογίας & Έρευνας (ΙΤΕ))
|
|
2026-08-24
Deadline 2026-09-30
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ 6.000 LT ΚΑΙ ΔΥΟ ΗΜΙΦΟΡΤΗΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ PICK-UP 4X4 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ... (Δήμος Αλεξάνδρειας)
|
|
2026-08-24
Deadline 2026-10-02
ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ (ΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ (Γενικό Νοσοκομείο Άρτας)
|