112-2026 ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ

Γενικό Νοσοκομείο Χίου "Σκυλίτσειο"

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ

Προθεσμία

Deadline 2026-10-14

Ποιος Τι Πού
Ιστορικό προμηθειών
Ημερομηνία Έγγραφο
2026-09-02 Προκήρυξη σύμβασης
Προκήρυξη σύμβασης (2026-09-02)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: 112-2026 ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ
Σύντομη περιγραφή: ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ
Τύπος σύμβασης: Προμήθειες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Ορθοπεδικά υλικά 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 281124.1 EUR 💰
Περιγραφή
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ)
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 2
Ταχυδρομικός κώδικας: 82131
Πόλη: Χιος
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Χίος 🏙️
Κριτήρια απονομής
Τιμή
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0001
Περιγραφή
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Χίος
Ταχυδρομικός κώδικας: 82100
Πόλη: Χίος

Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-14 14:30:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-10-20 10:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 365 ημέρες
Όροι υποβολής προσφορών
Απαιτείται εγγύηση
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-10-20 10:00:00 📅
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές
Η σύμβαση περιέχει όρους εκτέλεσης

Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις: ΕΓΓΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όροι σχετικά με τη σύμβαση
Όροι εκτέλεσης της σύμβασης: ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Γενικο νοσοκομειο χιου "σκυλιτσειο"
Εθνικός αριθμός μητρώου: 1015.E00271.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΕΛΕΝΑΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 2
Ταχυδρομικός κώδικας: 82100
Ταχυδρομική πόλη: Χιος
Περιοχή: Χίος 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithion@xioshosp.gr 📧
Τηλέφωνο: 2271350258 📞
URL: https://xioshosp.gr/ 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: www.xioshosp.gr 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Οργανισμός δημοσίου δικαίου
Κύρια δραστηριότητα
Υγεία
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://nepps.eprocurement.gov.gr 🌏
URL συμμετοχής: https://nepps.eprocurement.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική

Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων (εαδησυ)
Εθνικός αριθμός μητρώου: 1000.Ε00961.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΔΩΡΟΥ 7-9
Ταχυδρομικός κώδικας: 10432
Ταχυδρομική πόλη: Αθηνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
Φαξ: +302132141227 📠
URL: https://www.aepp-procurement.gr/ 🌏
Διαδικασία αναθεώρησης
Ακριβείς πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία (ή τις προθεσμίες) για τις διαδικασίες επανεξέτασης: ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2026/S 170-607530 (2026-09-02)