Επαναπροκήρυξη προμήθειας υγρών καυσίμων
Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Αφορά προμήθεια υγρών καυσίμων.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2011-04-04. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2011-02-08.
Ποιος Τι Πού- • Ημαθία / Imathia
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2011-02-08 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2011-02-08)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
Ποσότητα ή έκταση: 276 423,00
Συνολική αξία της σύμβασης: 276 423,00 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Προμήθειες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Δεν διευκρινίζεται
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2011-02-08 📅
Προθεσμία υποβολής: 2011-04-04 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2011-02-11 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2011/S 29-047894
Τεύχος ΕΕ-S: 29
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή: Αφορά προμήθεια υγρών καυσίμων.
Διάρκεια: 12 μήνες
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: ΓΝ. Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Κύριοι όροι χρηματοδότησης και ρυθμίσεις πληρωμών και/ή παραπομπή στις σχετικές διατάξεις που τις διέπουν: Τακτικός προϋπολογισμός του νοσοκομείου.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτείται ιδιαίτερη νομική μορφή για τη συμμετοχή στο διαγωνισμό.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2011-04-05 📅
Τόπος αποσφράγισης: Νάουσα.
Τόπος: Νάουσα.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Όλοι οι προσφέροντες η αντιπρόσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Γραφείο Προμηθειών
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2010-11-18 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός ανακοίνωσης στην ΕΕ S: 2010/S 226-345536
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομική πόλη: Ναούσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2011/S 029-047894 (2011-02-08)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
Ποσότητα ή έκταση: 276 423,00
Συνολική αξία της σύμβασης: 276 423,00 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Προμήθειες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Δεν διευκρινίζεται
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2011-02-08 📅
Προθεσμία υποβολής: 2011-04-04 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2011-02-11 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2011/S 29-047894
Τεύχος ΕΕ-S: 29
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή: Αφορά προμήθεια υγρών καυσίμων.
Διάρκεια: 12 μήνες
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: ΓΝ. Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Εγγύηση συμμετοχής 5 % επί της συνολικής δαπάνης με ΦΠΑ.
Εγγύηση καλής εκτέλεσης 10 % επί της συνολικής συμβατικής αξίας χωρίς ΦΠΑ.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτείται ιδιαίτερη νομική μορφή για τη συμμετοχή στο διαγωνισμό.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2011-04-05 📅
Τόπος αποσφράγισης: Νάουσα.
Τόπος: Νάουσα.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Όλοι οι προσφέροντες η αντιπρόσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Γραφείο Προμηθειών
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2010-11-18 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός ανακοίνωσης στην ΕΕ S: 2010/S 226-345536
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομική πόλη: Ναούσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2011/S 029-047894 (2011-02-08)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕