Διαφορά προϊόντα διατροφής
Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Αφορα προμηθεια τροφιμων.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2013-01-22. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2012-11-29.
Ποιος Τι Πού- • Ημαθία / Imathia
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2012-11-29 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2012-11-29)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Διάφορα προϊόντα διατροφής
Ποσότητα ή έκταση: 197 560,98
Συνολική αξία της σύμβασης: 197 560,98 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Προμήθειες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Διάφορα προϊόντα διατροφής 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά, Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2012-11-29 📅
Προθεσμία υποβολής: 2013-01-22 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-12-04 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2012/S 233-383218
Τεύχος ΕΕ-S: 233
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή: Αφορα προμηθεια τροφιμων.
Διάρκεια: 12 μήνες
Αριθμός αναφοράς: 25/2012
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Κύριοι όροι χρηματοδότησης και ρυθμίσεις πληρωμών και/ή παραπομπή στις σχετικές διατάξεις που τις διέπουν: Τακτικος προϋπολογισμος του νοσοκομειου.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτειται ιδιαιτερη νομικη μορφη για τη συμμετοχη στο διαγωνισμο.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2013-01-23 📅
Τόπος αποσφράγισης: Γενικο Νοσοκομειο Ναουσας-γραφειο προμηθειων.
Τόπος: Γενικο Νοσοκομειο Ναουσας-γραφειο προμηθειων.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Ολοι οι προσφεροντες η αντιπροσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Γραφείο προμηθειών
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-09-15 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός αναφοράς που έχει αποδοθεί από την αναθέτουσα αρχή: 25/2012
Αριθμός ανακοίνωσης στην ΕΕ S: 2012/S 178-292753
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικο Νοσοκομειο Ναουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοι Λαναρα - Φ. Πεχλιβανου 3
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2012/S 233-383218 (2012-11-29)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Διάφορα προϊόντα διατροφής
Ποσότητα ή έκταση: 197 560,98
Συνολική αξία της σύμβασης: 197 560,98 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Προμήθειες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Διάφορα προϊόντα διατροφής 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά, Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2012-11-29 📅
Προθεσμία υποβολής: 2013-01-22 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-12-04 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2012/S 233-383218
Τεύχος ΕΕ-S: 233
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή: Αφορα προμηθεια τροφιμων.
Διάρκεια: 12 μήνες
Αριθμός αναφοράς: 25/2012
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Εγγυηση συμμετοχης 5 % επι της συνολικης δαπανης με ΦΠΑ.
Εγγυηση καλης εκτελεσης 10 % επι της συνολικης συμβατικης αξιας χωρις ΦΠΑ.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτειται ιδιαιτερη νομικη μορφη για τη συμμετοχη στο διαγωνισμο.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2013-01-23 📅
Τόπος αποσφράγισης: Γενικο Νοσοκομειο Ναουσας-γραφειο προμηθειων.
Τόπος: Γενικο Νοσοκομειο Ναουσας-γραφειο προμηθειων.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Ολοι οι προσφεροντες η αντιπροσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Γραφείο προμηθειών
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-09-15 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός αναφοράς που έχει αποδοθεί από την αναθέτουσα αρχή: 25/2012
Αριθμός ανακοίνωσης στην ΕΕ S: 2012/S 178-292753
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικο Νοσοκομειο Ναουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοι Λαναρα - Φ. Πεχλιβανου 3
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2012/S 233-383218 (2012-11-29)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕
- Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα (8 νέες προμήθειες)
- Διάφορα προϊόντα διατροφής (6)
- Αρτοσκευάσματα, φρέσκα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα (2)
- Διάφορα προϊόντα διατροφής και ξηρά τροφή (1)
- Ειδικά προϊόντα διατροφής
- Ζάχαρη και συναφή προϊόντα
- Κακάο· προϊόντα σοκολατοποιίας και ζαχαροπλαστικής
- Καρυκεύματα και αρτύματα
- Καφές, τσάι και συναφή προϊόντα
- Παξιμάδια και μπισκότα· διατηρημένα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
- Προϊόντα ζυμαρικών (1)