Καύσιμα
Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Αφορά προμήθεια υγρών καυσίμων.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2012-11-20. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2012-09-11.
Ποιος Τι Πού- • Ημαθία / Imathia
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2012-09-11 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2012-09-11)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Καύσιμα
Ποσότητα ή έκταση: 329 268,29
Συνολική αξία της σύμβασης: 329 268,29 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Προμήθειες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Καύσιμα 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2012-09-11 📅
Προθεσμία υποβολής: 2012-11-20 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-09-15 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2012/S 178-292747
Τεύχος ΕΕ-S: 178
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή: Αφορά προμήθεια υγρών καυσίμων.
Διάρκεια: 12 μήνες
Αριθμός αναφοράς: 26/2012
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Κύριοι όροι χρηματοδότησης και ρυθμίσεις πληρωμών και/ή παραπομπή στις σχετικές διατάξεις που τις διέπουν: Τακτικός προϋπολογισμός του νοσοκομείου.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτήται ιδιαίτερη νομική μορφή για την συμμετοχή στον διαγωνισμό.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2012-11-21 📅
Τόπος αποσφράγισης: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας - Γραφείο Προμηθειών.
Τόπος: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας - Γραφείο Προμηθειών.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Ολοι οι προσφέροντες η αντιπρόσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: γραφείο προμηθειών
Αναφορά
Αναγνωριστικά
Αριθμός αναφοράς που έχει αποδοθεί από την αναθέτουσα αρχή: 26/2012
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοι Λαναρα-Φ. Πεχλιβανου 3
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρα-Φ. Πεχλιβανου 3
Πηγή: OJS 2012/S 178-292747 (2012-09-11)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Καύσιμα
Ποσότητα ή έκταση: 329 268,29
Συνολική αξία της σύμβασης: 329 268,29 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Προμήθειες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Καύσιμα 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2012-09-11 📅
Προθεσμία υποβολής: 2012-11-20 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-09-15 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2012/S 178-292747
Τεύχος ΕΕ-S: 178
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή: Αφορά προμήθεια υγρών καυσίμων.
Διάρκεια: 12 μήνες
Αριθμός αναφοράς: 26/2012
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Εγγύηση συμμετοχής 5 % επι της συνολικής δαπάνης με ΦΠΑ.
Εγγύηση καλής εκτέλεσης 10 % επι της συμβατικής αξίας χωρίς ΦΠΑ.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτήται ιδιαίτερη νομική μορφή για την συμμετοχή στον διαγωνισμό.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2012-11-21 📅
Τόπος αποσφράγισης: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας - Γραφείο Προμηθειών.
Τόπος: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας - Γραφείο Προμηθειών.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Ολοι οι προσφέροντες η αντιπρόσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: γραφείο προμηθειών
Αναφορά
Αναγνωριστικά
Αριθμός αναφοράς που έχει αποδοθεί από την αναθέτουσα αρχή: 26/2012
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικό Νοσοκομείο Ναούσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοι Λαναρα-Φ. Πεχλιβανου 3
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρα-Φ. Πεχλιβανου 3
Πηγή: OJS 2012/S 178-292747 (2012-09-11)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕
- Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας (>20 νέες προμήθειες)
- Καύσιμα (>20)