Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου
Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Αφορά παροχή υπηρεσιών συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων του νοσοκομείου.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2012-12-11. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2012-09-11.
Ποιος Τι- • Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κτιρίου › Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου
- • Ημαθία / Imathia
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2012-09-11 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2012-09-11)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου
Ποσότητα ή έκταση: 178 861,79
Συνολική αξία της σύμβασης: 178 861,79 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η πλέον συμφέρουσα οικονομικώς προσφορά
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2012-09-11 📅
Προθεσμία υποβολής: 2012-12-11 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-09-15 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2012/S 178-293073
Τεύχος ΕΕ-S: 178
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή:
Αριθμός αναφοράς: 24/2012
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Κύριοι όροι χρηματοδότησης και ρυθμίσεις πληρωμών και/ή παραπομπή στις σχετικές διατάξεις που τις διέπουν: Τακτικός προϋπολογισμός του νοσοκομείου.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτείται ιδιαίτερη νομική μορφή για τη συμμετοχή στο διαγωνισμό.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2012-12-12 📅
Τόπος αποσφράγισης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας-γραφείο προμηθειών.
Τόπος: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας-γραφείο προμηθειών.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Ολοι οι προσφέροντες η αντιπρόσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Γραφείο Προμηθειών
Αναφορά
Αναγνωριστικά
Αριθμός αναφοράς που έχει αποδοθεί από την αναθέτουσα αρχή: 24/2012
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2012/S 178-293073 (2012-09-11)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου
Ποσότητα ή έκταση: 178 861,79
Συνολική αξία της σύμβασης: 178 861,79 💰
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου 📦
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η πλέον συμφέρουσα οικονομικώς προσφορά
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Φαξ: +30 2332023422 📠
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2012-09-11 📅
Προθεσμία υποβολής: 2012-12-11 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2012-09-15 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2012/S 178-293073
Τεύχος ΕΕ-S: 178
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Σύντομη περιγραφή:
Αφορά παροχή υπηρεσιών συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων του νοσοκομείου.
Διάρκεια: 12 μήνες Αριθμός αναφοράς: 24/2012
Τόπος εκτέλεσης
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας.
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Εκτέλεση της σύμβασης
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Εγγύηση συμμετοχής 5 % επι της συνολικής δαπάνης με ΦΠΑ.
Εγγύηση καλής εκτέλεσης 10 % επι της συνολικής συμβατικής αξίας χωρίς ΦΠΑ.
Νομική μορφή που πρέπει να λάβει ο όμιλος οικονομικών φορέων στον οποίο πρόκειται να ανατεθεί η σύμβαση: Δεν απαιτείται ιδιαίτερη νομική μορφή για τη συμμετοχή στο διαγωνισμό.
Διαδικασία
Τρόπος πληρωμής των εγγράφων: Αντικαταβολή.
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 12 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2012-12-12 📅
Τόπος αποσφράγισης: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας-γραφείο προμηθειών.
Τόπος: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας-γραφείο προμηθειών.
Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα άτομα και τη διαδικασία αποσφράγισης: Ολοι οι προσφέροντες η αντιπρόσωπος τους.
Γλώσσες
Γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Γραφείο Προμηθειών
Αναφορά
Αναγνωριστικά
Αριθμός αναφοράς που έχει αποδοθεί από την αναθέτουσα αρχή: 24/2012
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Γενικό Νοσοκομείο Νάουσας
Ταχυδρομική διεύθυνση: Αφοί Λαναρά - Φ. Πεχλιβάνου 3
Ταχυδρομική πόλη: Νάουσα
Ταχυδρομικός κώδικας: 592 00
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promithies@gnnaousas.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2332059255 📞
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.gnnaousas.gr 🌏
Φαξ: +30 2332023422 📠
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2012/S 178-293073 (2012-09-11)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕
- Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης (>20 νέες προμήθειες)