Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
Διεύθυνση Αστυνομίας Αθηνών
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτιριακές εγκαταστάσεις όπου στεγάζονται οι Υπηρεσίες της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2020-10-05. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2020-08-24.
Ποιος Τι Πού
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2020-08-24 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2020-08-24)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Υπηρεσίες καθαρισμού
Σύντομη περιγραφή:
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Υπηρεσίες καθαρισμού 📦
Τόπος εκτέλεσης
Περιφέρεια NUTS: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Διεύθυνση Αστυνομίας Αθηνών
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. Αλεξάνδρας 173
Ταχυδρομικός κώδικας: 115 22
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.astynomia.gr 🌏
E-mail: daa.diax@astynomia.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2106476067 📞
Φαξ: +30 2106449996 📠
URL εγγράφων: http://www.eprocurement.gov.gr 🌏
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2020-08-24 📅
Προθεσμία υποβολής: 2020-10-05 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2020-08-28 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2020/S 167-404139
Τεύχος ΕΕ-S: 167
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Εκτιμώμενη συνολική αξία: 604838.71 EUR 💰
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 604838.71 EUR 💰
Διάρκεια: 12 μήνες
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Καταλληλότητα για άσκηση της επαγγελματικής δραστηριότητας: Όπως ορίζεται στα έγγραφα της σύμβασης.
Διαδικασία
Νομική βάση: 32014L0024
Ώρα παραλαβής προσφορών: 15:00
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 5 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2020-10-09 📅
Ώρα αποσφράγισης προσφορών: 11:00
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Αθανάσιος Κατσαγάνης, Αστυφύλακας
Διεύθυνση διαδικτύου: www.astynomia.gr 🌏
URL εγγράφων: www.eprocurement.gov.gr 🌏
URL εγγράφων: www.eprocurement.gov.gr 🌏
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Α.ε.π.π.
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2020/S 167-404139 (2020-08-24)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Υπηρεσίες καθαρισμού
Σύντομη περιγραφή:
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτιριακές εγκαταστάσεις όπου στεγάζονται οι Υπηρεσίες της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών.
Μεταδεδομένα προκήρυξης
Πρωτότυπη γλώσσα: Ελληνικά 🗣️
Τύπος εγγράφου: Προκήρυξη σύμβασης
Φύση της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κανονισμός: Ευρωπαϊκή Ένωση, με συμμετοχή χωρών της GPA
Κοινό λεξιλόγιο για δημόσιες συμβάσεις (CPV)
Κωδικός: Υπηρεσίες καθαρισμού 📦
Τόπος εκτέλεσης
Περιφέρεια NUTS: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας: Ανοικτή διαδικασία
Τύπος προσφοράς: Υποβολή για όλα τα τμήματα
Κριτήρια απονομής
Η χαμηλότερη τιμή
Αναθέτουσα αρχή
Ταυτότητα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τύπος αναθέτουσας αρχής: Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Όνομα αναθέτουσας αρχής: Διεύθυνση Αστυνομίας Αθηνών
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. Αλεξάνδρας 173
Ταχυδρομικός κώδικας: 115 22
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Επικοινωνία
Διεύθυνση διαδικτύου: http://www.astynomia.gr 🌏
E-mail: daa.diax@astynomia.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2106476067 📞
Φαξ: +30 2106449996 📠
URL εγγράφων: http://www.eprocurement.gov.gr 🌏
Αναφορά
Ημερομηνίες
Ημερομηνία αποστολής: 2020-08-24 📅
Προθεσμία υποβολής: 2020-10-05 📅
Ημερομηνία δημοσίευσης: 2020-08-28 📅
Αναγνωριστικά
Αριθμός προκήρυξης: 2020/S 167-404139
Τεύχος ΕΕ-S: 167
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Εκτιμώμενη συνολική αξία: 604838.71 EUR 💰
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 604838.71 EUR 💰
Διάρκεια: 12 μήνες
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Καταλληλότητα για άσκηση της επαγγελματικής δραστηριότητας: Όπως ορίζεται στα έγγραφα της σύμβασης.
Διαδικασία
Νομική βάση: 32014L0024
Ώρα παραλαβής προσφορών: 15:00
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Διάρκεια ισχύος της προσφοράς: 5 μήνες
Ημερομηνία αποσφράγισης προσφορών: 2020-10-09 📅
Ώρα αποσφράγισης προσφορών: 11:00
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Πρόσωπο επικοινωνίας: Αθανάσιος Κατσαγάνης, Αστυφύλακας
Διεύθυνση διαδικτύου: www.astynomia.gr 🌏
URL εγγράφων: www.eprocurement.gov.gr 🌏
URL εγγράφων: www.eprocurement.gov.gr 🌏
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Α.ε.π.π.
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πηγή: OJS 2020/S 167-404139 (2020-08-24)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες (>20 νέες προμήθειες)
- Υπηρεσίες καθαρισμού και απολύμανσης (18)
- Υπηρεσίες καθαρισμού (18)
- Υπηρεσίες καθαρισμού βυτίων και δεξαμενών
- Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων, σχολείων και εξοπλισμού γραφείων (1)
- Υπηρεσίες καθαρισμού εξοπλισμού μεταφοράς
- Υπηρεσίες καθαρισμού κάδων (1)
- Υπηρεσίες καθαρισμού κατοικιών, κτιρίων και υαλοπινάκων (8)
- Υπηρεσίες καθαρισμού σωλήνων με αμμοβολή
- Υπηρεσίες καθαρισμού χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων