ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ – ΑΝΑΛΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΕ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ , ΑΟΜ ΣΗΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝ-ΚΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ «ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ» ΤΟΥ ΓΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ – ΓΝ – ΚΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ «ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ»

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕ

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αντιδραστηρίων βιοχημικών εξετάσεων για τις ανάγκες του Γ.Ν. Λασιθίου (ΤΜΗΜΑ 1 -Ο.Μ. Έδρας, ΤΜΗΜΑ 2 - Α.Ο.Μ. Ιεράπετρας, ΤΜΗΜΑ 3- Α.Ο.Μ. Σητείας) και για το Γ.Ν. – Κ.Υ. Νεάπολης “Διαλυνάκειο” ΤΜΗΜΑ 4 με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού αναλυτή.

Προθεσμία

Η προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2026-02-09. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2025-12-28.

Προμηθευτές

Οι ακόλουθοι προμηθευτές αναφέρονται στις αποφάσεις ανάθεσης ή σε άλλα έγγραφα προμηθειών:

Ποιος Τι Πού
Ιστορικό προμηθειών
Ημερομηνία Έγγραφο
2025-12-28 Προκήρυξη σύμβασης
2026-09-01 Γνωστοποίηση ανάθεσης σύμβασης
Προκήρυξη σύμβασης (2025-12-28)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Ηλεκτρονικος ανω του οριου διαγωνισμος με ανοικτη διαδικασια για την προμηθεια αντιδραστηριων βιοχημικων εξετασεων με ταυτοχρονη παραχωρηση συνοδου εξοπλισμου – αναλυτη για την ομε αγ. νικολαος και τις αομ ιεραπετρας , αομ σητειας και το γν-κυ νεαπολεως «διαλυνακειο» του γν λασιθιου – γν – κυ νεαπολεως «διαλυνακειο»
Αριθμός αναφοράς: 387603, 387604 , 387605 , 387606
Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αντιδραστηρίων βιοχημικών εξετάσεων για τις ανάγκες του Γ.Ν. Λασιθίου (ΤΜΗΜΑ 1 -Ο.Μ. Έδρας, ΤΜΗΜΑ 2 - Α.Ο.Μ. Ιεράπετρας, ΤΜΗΜΑ 3- Α.Ο.Μ. Σητείας) και για το Γ.Ν. – Κ.Υ. Νεάπολης “Διαλυνάκειο” ΤΜΗΜΑ 4 με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού αναλυτή.
Εμφάνιση περισσότερων
Τύπος σύμβασης: Προμήθειες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Βιοχημικοί αναλύτες 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 548995.19 EUR 💰
Πληροφορίες για τα οικόπεδα
Η παρούσα σύμβαση χωρίζεται σε τμήματα
Μέγιστος αριθμός παρτίδων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 4
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν για μέγιστο αριθμό παρτίδων: 4

1️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 387603
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 1 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Ο.Μ. ΕΔΡΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 165 548 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
ΤΜΗΜΑ 1 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Ο.Μ. ΕΔΡΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Πόλη: Αγιος νικολαος
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Λασίθι 🏙️
Διάρκεια: 24 μήνες
Μέγιστες ανανεώσεις: 1
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογών:
Η Αναθέτουσα Αρχή με αιτιολογημένη απόφασή της, η οποία κοινοποιείται στους Αναδόχους το αργότερο ένα (1) μήνα πριν από τη λήξη της σύμβασης ή της παράτασής της, δύναται να παρατείνει μονομερώς για ένα (1) έτος τη διάρκεια αυτής, με ταυτόχρονη αύξηση του φυσικού και οικονομικού της αντικειμένου ισόποση με την αρχική αξία της σύμβασης. Αξία δικαιώματος προαίρεσης 82.774,00 € ευρώ χωρίς Φ.Π.Α. (συμπ/νεται στην αξία του τμήματος)
Εμφάνιση περισσότερων
Κριτήρια απονομής
Τιμή
Κριτήριο ποιότητας (όνομα): Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0001

2️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 387604
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 2 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Α.Ο.Μ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 151250.65 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
ΤΜΗΜΑ 2 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Α.Ο.Μ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Πόλη: Ιεραπετρα
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Περιγραφή των επιλογών:
Η Αναθέτουσα Αρχή με αιτιολογημένη απόφασή της, η οποία κοινοποιείται στους Αναδόχους το αργότερο ένα (1) μήνα πριν από τη λήξη της σύμβασης ή της παράτασής της, δύναται να παρατείνει μονομερώς για ένα (1) έτος τη διάρκεια αυτής, με ταυτόχρονη αύξηση του φυσικού και οικονομικού της αντικειμένου ισόποση με την αρχική αξία της σύμβασης. Αξία δικαιώματος προαίρεσης 75.625,32 € ευρώ χωρίς Φ.Π.Α. (συμπ/νεται στην αξία του τμήματος)
Εμφάνιση περισσότερων
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0002

3️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 387605
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 3 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Α.Ο.Μ. ΣΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 122613.34 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
ΤΜΗΜΑ 3 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Α.Ο.Μ. ΣΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Πόλη: Σητεια
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Περιγραφή των επιλογών:
Η Αναθέτουσα Αρχή με αιτιολογημένη απόφασή της, η οποία κοινοποιείται στους Αναδόχους το αργότερο ένα (1) μήνα πριν από τη λήξη της σύμβασης ή της παράτασής της, δύναται να παρατείνει μονομερώς για ένα (1) έτος τη διάρκεια αυτής, με ταυτόχρονη αύξηση του φυσικού και οικονομικού της αντικειμένου ισόποση με την αρχική αξία της σύμβασης. Αξία δικαιώματος προαίρεσης 61.306,67 € ευρώ χωρίς Φ.Π.Α. (συμπ/νεται στην αξία του τμήματος)
Εμφάνιση περισσότερων
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0003

4️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 387606
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 4 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν.-Κ.Υ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ» ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 109583.2 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
ΤΜΗΜΑ 4 - ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν.-Κ.Υ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ» ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ
Πόλη: Νεαπολη
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Περιγραφή των επιλογών:
Η Αναθέτουσα Αρχή με αιτιολογημένη απόφασή της, η οποία κοινοποιείται στους Αναδόχους το αργότερο ένα (1) μήνα πριν από τη λήξη της σύμβασης ή της παράτασής της, δύναται να παρατείνει μονομερώς για ένα (1) έτος τη διάρκεια αυτής, με ταυτόχρονη αύξηση του φυσικού και οικονομικού της αντικειμένου ισόποση με την αρχική αξία της σύμβασης. Αξία δικαιώματος προαίρεσης 54.791,60 € ευρώ χωρίς Φ.Π.Α. (συμπ/νεται στην αξία του τμήματος)
Εμφάνιση περισσότερων
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0004
Περιγραφή
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: Βλέπε διακήρυξη.
Ταχυδρομικός κώδικας: 72100
Πόλη: Αγιος νικολαος , ιεραπετρα, σητεια, νεαπολη

Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-02-09 13:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-02-11 10:30:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών (τόπος): https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/387603
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 12 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-02-11 10:30:00 📅
Τόπος: https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/387603
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Επιτρέπεται

Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Γενικο νοσοκομειο λασιθιου-γενικο νοσοκομειο - κεντρο υγειας νεαπολεως "διαλυνακειο"
Εθνικός αριθμός μητρώου: 1015.E00956.0001, 1015.E00244.0001, 1015.E00246.0001
Τμήμα: Tmhma oikonomikoy-γραφειο προμηθειων
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΚΝΩΣΣΟΥ 2
Ταχυδρομικός κώδικας: 72100
Ταχυδρομική πόλη: Αγιος νικολαος
Περιοχή: Λασίθι 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Μαριλενα σφυρακη
E-mail: msfiraki@agnhosp.gr 📧
Τηλέφωνο: +302841343171 📞
Τελικό σημείο ανταλλαγής πληροφοριών (URL): https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: https://www.agnhosp.gr/ 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Περιφερειακή ή τοπική Υπηρεσία /Γραφείο
Κύρια δραστηριότητα
Υγεία
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/387603 🌏
URL συμμετοχής: https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/387603 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Επιτρέπεται

Συμπληρωματικές πληροφορίες
Πρόσθετες πληροφορίες
ΒΛΕΠΕ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου: 1000.E00961.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΔΩΡΟΥ 7-9
Ταχυδρομικός κώδικας: 10432
Ταχυδρομική πόλη: Αθηνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
Φαξ: +302132141227 📠
URL: https://www.eadhsy.gr/ 🌏
Διαδικασία αναθεώρησης
Ακριβείς πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία (ή τις προθεσμίες) για τις διαδικασίες επανεξέτασης: ΒΛΕΠΕ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2025/S 251-866099 (2025-12-28)
Γνωστοποίηση ανάθεσης σύμβασης (2026-09-01)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 548995.19 EUR 💰
Συνολική αξία της προμήθειας (χωρίς ΦΠΑ): 537272.34 EUR 💰
Περιγραφή
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 165 548 EUR 💰
151250.65 EUR 💰
122613.34 EUR 💰
109583.2 EUR 💰

Ανάθεση σύμβασης

1️⃣
Κατακυρώνεται σύμβαση/παρτίδα
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0001
Αριθμός σύμβασης: ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ LERIVA
Ημερομηνία σύναψης της σύμβασης: 2026-08-27 📅
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν με ηλεκτρονικά μέσα: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από ΜΜΕ: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από κράτη μέλη εκτός ΕΕ: 0
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από άλλα κράτη μέλη της ΕΕ: 0
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 165 520 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑ 1
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων: LOT-0001
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Όνομα του μέρους που προσφέρει: Leriva διαγνωστικα υγειας ανωνυμη εμπορικη εταιρεια
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: Leriva διαγνωστικα υγειας ανωνυμη εμπορικη εταιρεια
Εθνικός αριθμός μητρώου: 800356020
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. ΠΗΓΗΣ 33 & ΑΝ. ΠΟΛΕΜΟΥ 6
Ταχυδρομικός κώδικας: 15127
Ταχυδρομική πόλη: Μελισσια αττικης
Περιοχή: Βόρειος Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: sales@leriva.com 📧
Μέγεθος του οικονομικού φορέα: Πολύ μικρός, μικρός ή μεσαίος

2️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0002
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από ΜΜΕ: 0
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 147533.4 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑ 2
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων: LOT-0002
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Όνομα του μέρους που προσφέρει: Roche diagnostics (hellas) μ.a.e.
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: Roche diagnostics (hellas) μονοπροσωπη ανωνυμη εταιρεια εμποριας ιατροτεχνολογικων προιοντων
Εθνικός αριθμός μητρώου: 099876011
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΑΛΑΜΑΝΑΣ 4
Ταχυδρομικός κώδικας: 15125
Ταχυδρομική πόλη: Μαρουσι
Μέγεθος του οικονομικού φορέα: Μεγάλος

3️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0003
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 114 636 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑ 3
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων: LOT-0003
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Όνομα του μέρους που προσφέρει: Αντισελ αφοι σελιδη
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: Αφοί Α. Σελίδη Ανώνυμη Εταιρία Επιστημονικού Εξοπλισμού
Εθνικός αριθμός μητρώου: 091569759
Ταχυδρομική διεύθυνση: 12 ΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΤΙΡΙΟ ΣΠΕΚΤΡΑ
Ταχυδρομικός κώδικας: 57001
Ταχυδρομική πόλη: Θερμη
Περιοχή: Θεσσαλονίκη 🏙️

4️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0004
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 109582.94 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑ 4
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων: LOT-0004
Πηγή: OJS 2026/S 169-604319 (2026-09-01)