ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΒΕΛΟΝΩΝ ΒΙΟΨΙΑΣ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΔΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΩΣ (α/α διακήρυξης 155, α/α ΕΣΗΔΗΣ 382201).
ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ"
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΒΕΛΟΝΩΝ ΒΙΟΨΙΑΣ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΔΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΩΣ.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2025-11-10. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2025-09-29.
ΠρομηθευτέςΟι ακόλουθοι προμηθευτές αναφέρονται στις αποφάσεις ανάθεσης ή σε άλλα έγγραφα προμηθειών:
Ποιος Τι- • Διατάξεις παρακέντησης της φλέβας και εξαρτήματα δειγματοληψίας αίματος › Ιατρικές βελόνες › Βελόνες ακτινολογικών διαδικασιών
- • Aττική › Κεντρικός Τομέας Αθηνών
- • Aττική › Πειραιάς, Νήσοι
- • Luxembourg › Luxembourg
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2025-09-29 | Προκήρυξη σύμβασης |
| 2026-08-24 | Γνωστοποίηση ανάθεσης σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2025-09-29)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΒΕΛΟΝΩΝ ΒΙΟΨΙΑΣ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΔΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΩΣ (α/α διακήρυξης 155, α/α ΕΣΗΔΗΣ 382201).
Αριθμός αναφοράς:
Σύντομη περιγραφή:
Προϊόντα/υπηρεσίες: Βελόνες ακτινολογικών διαδικασιών 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 899 880 EUR 💰
Περιγραφή
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
Τίτλος: Προμηθεια σετ βελονων βιοψιας μαστου για χρηση με το συστημα κατευθυνομενης και υποβοηθουμενης δια αναρροφησεως.
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ) ✅
Περιγραφή της προμήθειας:
Τόπος εκτέλεσης: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Διάρκεια: 3 έτη
Διάρκεια της σύμβασης, της συμφωνίας-πλαίσιο ή του δυναμικού συστήματος αγορών
Η παρούσα σύμβαση υπόκειται σε ανανέωση ✅
Κριτήρια απονομής
Τιμή ✅
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
Περιγραφή
Πόλη: Αθηνα
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2025-11-10 11:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2025-11-11 11:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών (τόπος): Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη
Όροι για την αποσφράγιση των προσφορών (Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα πρόσωπα και τη διαδικασία αποσφράγισης): Επιτροπή διαγωνισμού
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 12 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Απαιτείται εγγύηση ✅
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2025-11-11 11:00:00 📅
Τόπος: Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη
Πρόσθετες πληροφορίες: Επιτροπή διαγωνισμού
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές παραγγελίες ✅
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές ✅
Περιγραφή της αιτιολόγησης της διαδικασίας: ΕΣΗΔΗΣ 382201
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Γενικο αντικαρκινικο ογκολογικο νοσοκομειο αθηνων "ο αγιος σαββας"
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. Αλεξάνδρας 171
Ταχυδρομικός κώδικας: 11522
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promith@agsavvas-hosp.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2106409144 📞
URL: http://www.agsavvas-hosp.gr 🌏
Τελικό σημείο ανταλλαγής πληροφοριών (URL): https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Οργανισμός δημοσίου δικαίου
Κύρια δραστηριότητα
Υγεία
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
URL συμμετοχής: https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Επιτρέπεται
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΘΗΒΩΝ 196-198 (5ος ΟΡΟΦΟΣ)
Ταχυδρομικός κώδικας: 18233
Ταχυδρομική πόλη: Αγ. ιωαννης ρεντης - νικαια
Περιοχή: Πειραιάς, Νήσοι 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
Φαξ: +302132141227 📠
URL: https://www.aepp-procurement.gr/ 🌏
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Διαδικασία αναθεώρησης
Ακριβείς πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία (ή τις προθεσμίες) για τις διαδικασίες επανεξέτασης:
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Στοιχεία της προκήρυξης
Προτιμώμενη ημερομηνία δημοσίευσης: 2025-09-30Z 📅
Πηγή: OJS 2025/S 187-637728 (2025-09-29)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΒΕΛΟΝΩΝ ΒΙΟΨΙΑΣ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΔΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΩΣ (α/α διακήρυξης 155, α/α ΕΣΗΔΗΣ 382201).
Αριθμός αναφοράς:
382201
Σύντομη περιγραφή:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΒΕΛΟΝΩΝ ΒΙΟΨΙΑΣ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΔΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΩΣ.
Τύπος σύμβασης: Προμήθειες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Βελόνες ακτινολογικών διαδικασιών 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 899 880 EUR 💰
Περιγραφή
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
Τμήμα 1
Τίτλος: Προμηθεια σετ βελονων βιοψιας μαστου για χρηση με το συστημα κατευθυνομενης και υποβοηθουμενης δια αναρροφησεως.
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ) ✅
Περιγραφή της προμήθειας:
ΣΕΤ ΒΕΛΟΝΕΣ ΒΙΟΨΙΑΣ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΔΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΩΣ.
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Διάρκεια: 3 έτη
Διάρκεια της σύμβασης, της συμφωνίας-πλαίσιο ή του δυναμικού συστήματος αγορών
Η παρούσα σύμβαση υπόκειται σε ανανέωση ✅
Κριτήρια απονομής
Τιμή ✅
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0001
Περιγραφή
Πόλη: Αθηνα
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2025-11-10 11:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2025-11-11 11:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών (τόπος): Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη
Όροι για την αποσφράγιση των προσφορών (Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα πρόσωπα και τη διαδικασία αποσφράγισης): Επιτροπή διαγωνισμού
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 12 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Απαιτείται εγγύηση ✅
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2025-11-11 11:00:00 📅
Τόπος: Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη
Πρόσθετες πληροφορίες: Επιτροπή διαγωνισμού
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές παραγγελίες ✅
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές ✅
Περιγραφή της αιτιολόγησης της διαδικασίας: ΕΣΗΔΗΣ 382201
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Για την έγκυρη συμμετοχή στη διαδικασία σύναψης της παρούσας σύμβασης, κατατίθεται από τους συμμετέχοντες οικονομικούς φορείς (προσφέροντες), εγγυητική επιστολή συμμετοχής που ανέρχεται στο ύψος του 2% επί της αξίας του προϋπολογιζόμενου ποσού του προσφερόμενου τμήματος προ ΦΠΑ σε ευρώ. Σε περίπτωση υποβολής προσφοράς για ένα ή περισσότερα είδη της σύμβασης, το ύψος της εγγυητικής επιστολής συμμετοχής (ποσοστό 2%) υπολογίζεται επί της εκτιμώμενης αξίας, εκτός ΦΠΑ, του συνόλου των προσφερόμενων ειδών, σύμφωνα με το άρθρο 72 παρ.1α Ν.4412/2016.
Εμφάνιση περισσότερων
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Γενικο αντικαρκινικο ογκολογικο νοσοκομειο αθηνων "ο αγιος σαββας"
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1015.Ε00162.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. Αλεξάνδρας 171
Ταχυδρομικός κώδικας: 11522
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: promith@agsavvas-hosp.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2106409144 📞
URL: http://www.agsavvas-hosp.gr 🌏
Τελικό σημείο ανταλλαγής πληροφοριών (URL): https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Οργανισμός δημοσίου δικαίου
Κύρια δραστηριότητα
Υγεία
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
URL συμμετοχής: https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Επιτρέπεται
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1000.Ε00961.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΘΗΒΩΝ 196-198 (5ος ΟΡΟΦΟΣ)
Ταχυδρομικός κώδικας: 18233
Ταχυδρομική πόλη: Αγ. ιωαννης ρεντης - νικαια
Περιοχή: Πειραιάς, Νήσοι 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
Φαξ: +302132141227 📠
URL: https://www.aepp-procurement.gr/ 🌏
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Διαδικασία αναθεώρησης
Ακριβείς πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία (ή τις προθεσμίες) για τις διαδικασίες επανεξέτασης:
Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη και ειδικά για την άσκηση προσφυγής κατά προκήρυξης, η πλήρης γνώση αυτής τεκμαίρεται μετά την πάροδο δεκαπέντε (15) ημερών από τη δημοσίευση της στο ΚΗΜΔΗΣ.
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Στοιχεία της προκήρυξης
Προτιμώμενη ημερομηνία δημοσίευσης: 2025-09-30Z 📅
Πηγή: OJS 2025/S 187-637728 (2025-09-29)
Γνωστοποίηση ανάθεσης σύμβασης (2026-08-24)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 899 880 EUR 💰
Συνολική αξία της προμήθειας (χωρίς ΦΠΑ): 211 680 EUR 💰
Περιγραφή
Τίτλος: Σετ βελονων βιοψιας μαστου για χρηση με το συστημα κατευθυνομενης και υποβοηθουμενης δια αναρροφησεως.
Περιγραφή της προμήθειας:
Ανάθεση σύμβασης
Κατακυρώνεται σύμβαση/παρτίδα ✅
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
Αριθμός σύμβασης:
Ημερομηνία σύναψης της σύμβασης: 2026-08-10 📅
Τίτλος: Σύμβαση με εταιρεία ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) ΕΜΠΟΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ με δ.τ. ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) Α.Ε. ΑΔΑΜ:26SYMV019607235.
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν με ηλεκτρονικά μέσα: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από ΜΜΕ: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από κράτη μέλη εκτός ΕΕ: 0
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από άλλα κράτη μέλη της ΕΕ: 0
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 211 680 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Όνομα του μέρους που προσφέρει: Τμήμα 1
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) ΕΜΠΟΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ με δ.τ. ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) Α.Ε.
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΚΡΗΝΗΣ 13
Ταχυδρομικός κώδικας: 14235
Ταχυδρομική πόλη: Νεα ιωνια
Περιοχή: Βόρειος Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: sl@novelmedical.gr 📧
Τηλέφωνο: 2106813329 📞
Φαξ: 2106813326 📠
URL: www.novelmedical.gr 🌏
Μέγεθος του οικονομικού φορέα: Πολύ μικρός, μικρός ή μεσαίος
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Αναγνωριστικό της προηγούμενης προκήρυξης: 637728-2025
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Στοιχεία της προκήρυξης
Προτιμώμενη ημερομηνία δημοσίευσης: 2026-08-25Z 📅
Πηγή: OJS 2026/S 163-586059 (2026-08-24)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 899 880 EUR 💰
Συνολική αξία της προμήθειας (χωρίς ΦΠΑ): 211 680 EUR 💰
Περιγραφή
Τίτλος: Σετ βελονων βιοψιας μαστου για χρηση με το συστημα κατευθυνομενης και υποβοηθουμενης δια αναρροφησεως.
Περιγραφή της προμήθειας:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΒΕΛΟΝΕΣ ΒΙΟΨΙΑΣ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΔΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΩΣ.
Ανάθεση σύμβασης
Κατακυρώνεται σύμβαση/παρτίδα ✅
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0001
Αριθμός σύμβασης:
Σύμβαση 1
Ημερομηνία σύναψης της σύμβασης: 2026-08-10 📅
Τίτλος: Σύμβαση με εταιρεία ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) ΕΜΠΟΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ με δ.τ. ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) Α.Ε. ΑΔΑΜ:26SYMV019607235.
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν με ηλεκτρονικά μέσα: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από ΜΜΕ: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από κράτη μέλη εκτός ΕΕ: 0
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από άλλα κράτη μέλη της ΕΕ: 0
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 211 680 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
Προσφορά 1
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0001
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Όνομα του μέρους που προσφέρει: Τμήμα 1
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) ΕΜΠΟΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ με δ.τ. ΝΟΒΕΛ ΜΕΝΤΙΚΑΛ (NOVEL MEDICAL) Α.Ε.
Εθνικός αριθμός μητρώου:
800329380
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΚΡΗΝΗΣ 13
Ταχυδρομικός κώδικας: 14235
Ταχυδρομική πόλη: Νεα ιωνια
Περιοχή: Βόρειος Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: sl@novelmedical.gr 📧
Τηλέφωνο: 2106813329 📞
Φαξ: 2106813326 📠
URL: www.novelmedical.gr 🌏
Μέγεθος του οικονομικού φορέα: Πολύ μικρός, μικρός ή μεσαίος
Αναθέτουσα αρχή
Επικοινωνία
Αναγνωριστικό της προηγούμενης προκήρυξης: 637728-2025
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Στοιχεία της προκήρυξης
Προτιμώμενη ημερομηνία δημοσίευσης: 2026-08-25Z 📅
Πηγή: OJS 2026/S 163-586059 (2026-08-24)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕