Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
Διεύθυνση Αστυνομίας Αθηνών
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτηριακές εγκαταστάσεις, που στεγάζονται οι Υπηρεσίες της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών, για τα έτη 2026 και 2027.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2025-04-07. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2025-02-20.
Ποιος Τι Πού- • Aττική › Κεντρικός Τομέας Αθηνών
- • Aττική › Πειραιάς, Νήσοι
- • Luxembourg › Luxembourg
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2025-02-20 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2025-02-20)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
Σύντομη περιγραφή:
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες καθαρισμού 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 887096.77 EUR 💰
Περιγραφή
Τίτλος: Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας.
Πόλη: Αθηνα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Κριτήρια απονομής
Τιμή ✅
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
Περιγραφή
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 173
Ταχυδρομικός κώδικας: 11522
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Όπως ορίζεται στα έγγραφα της σύμβασης.
Νομική βάση:
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2025-04-07 15:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2025-04-11 10:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 8 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2025-04-11 10:00:00 📅
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Διευθυνση αστυνομιας αθηνων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 173
Ταχυδρομικός κώδικας: 11522
Ταχυδρομική πόλη: Αθην
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Υπαστυνόμος Α' ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Ιωάννης
E-mail: i.arvanitakis@astynomia.gr 📧
Τηλέφωνο: +302106476264 📞
URL: www.astynomia.gr 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: www.astynomia.gr 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Κύρια δραστηριότητα
Δημόσια τάξη και ασφάλεια
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Εαδησυ
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. Θηβών 196-198
Ταχυδρομικός κώδικας: 18233
Ταχυδρομική πόλη: Αγ. Ιωάννης Ρέντη
Περιοχή: Πειραιάς, Νήσοι 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: aepp@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +30213214216 📞
URL: https://www.aepp-procurement.gr/ 🌏
Πηγή: OJS 2025/S 037-119055 (2025-02-20)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
Σύντομη περιγραφή:
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτηριακές εγκαταστάσεις, που στεγάζονται οι Υπηρεσίες της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών, για τα έτη 2026 και 2027.
Τύπος σύμβασης: Υπηρεσίες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες καθαρισμού 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 887096.77 EUR 💰
Περιγραφή
Τίτλος: Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας.
Πόλη: Αθηνα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Κριτήρια απονομής
Τιμή ✅
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0001
Περιγραφή
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 173
Ταχυδρομικός κώδικας: 11522
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Όπως ορίζεται στα έγγραφα της σύμβασης.
Νομική βάση:
Δημόσιες Συμβάσεις Έργων, Προμηθειών και Υπηρεσιών (προσαρμογή στις Οδηγίες 2014/24/ ΕΕ και 2014/25/ΕΕ)
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2025-04-07 15:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2025-04-11 10:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 8 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2025-04-11 10:00:00 📅
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Διευθυνση αστυνομιας αθηνων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1057.201.0800200
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 173
Ταχυδρομικός κώδικας: 11522
Ταχυδρομική πόλη: Αθην
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Υπαστυνόμος Α' ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Ιωάννης
E-mail: i.arvanitakis@astynomia.gr 📧
Τηλέφωνο: +302106476264 📞
URL: www.astynomia.gr 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: www.astynomia.gr 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Κύρια δραστηριότητα
Δημόσια τάξη και ασφάλεια
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Εαδησυ
Εθνικός αριθμός μητρώου:
E00961
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λ. Θηβών 196-198
Ταχυδρομικός κώδικας: 18233
Ταχυδρομική πόλη: Αγ. Ιωάννης Ρέντη
Περιοχή: Πειραιάς, Νήσοι 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: aepp@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +30213214216 📞
URL: https://www.aepp-procurement.gr/ 🌏
Πηγή: OJS 2025/S 037-119055 (2025-02-20)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες (>20 νέες προμήθειες)
- Υπηρεσίες καθαρισμού και απολύμανσης (18)
- Υπηρεσίες καθαρισμού (18)
- Υπηρεσίες καθαρισμού βυτίων και δεξαμενών
- Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων, σχολείων και εξοπλισμού γραφείων (1)
- Υπηρεσίες καθαρισμού εξοπλισμού μεταφοράς
- Υπηρεσίες καθαρισμού κάδων (1)
- Υπηρεσίες καθαρισμού κατοικιών, κτιρίων και υαλοπινάκων (8)
- Υπηρεσίες καθαρισμού σωλήνων με αμμοβολή
- Υπηρεσίες καθαρισμού χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων