Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης και καυσίμων κίνησης για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής για δύο έτη από την υπογραφή της σύμβασης.
Ηλεκτρονικός Εθνικός Φορέας Κοινωνικής Ασφάλισης/ΠΥΣΥ Αττικής
Προμήθεια: α) πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών των κτιρίων που στεγάζουν Υπηρεσίες του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής, β) καυσίμων κίνησης για την κάλυψη των αναγκών των οχημάτων που χρησιμοποιούν οι Υπηρεσίες του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής και γ) πετρελαίου κίνησης (diesel) για την κάλυψη των αναγκών των ηλεκτροπαραγωγών ζευγών (Η/Ζ) που βρίσκονται εγκατεστημένα σε κτίρια που στεγάζουν Υπηρεσίες του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής, συνολικής προυπολογισθείσας δαπάνης ποσού #384.754,36€# πλέον ΦΠΑ ήτοι #477.095,40€#€ συμπ/νου ΦΠΑ, για δύο έτη από την υπογραφή της σύμβασης.
ΠροθεσμίαΗ προθεσμία παραλαβής των προσφορών ήταν 2026-01-29. Η προμήθεια δημοσιεύθηκε στις 2025-12-29.
ΠρομηθευτέςΟι ακόλουθοι προμηθευτές αναφέρονται στις αποφάσεις ανάθεσης ή σε άλλα έγγραφα προμηθειών:
- • Αφοί Δ. Παπαγεωργίου Ο.Ε.
- • ΝΤΑΛΑΕΚ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- • Οικοθέρμανση Ε.Π.Ε.
- • Ακάθαρτο πετρέλαιο › Πετρέλαιο ντίζελ
- • Βενζίνη › Αμόλυβδη βενζίνη
- • Πετρέλαιο εξωτερικής καύσης › Πετρέλαιο θέρμανσης
- • Aττική › Ανατολική Αττική
- • Aττική › Βόρειος Τομέας Αθηνών
- • Aττική › Δυτικός Τομέας Αθηνών
- • Aττική › Κεντρικός Τομέας Αθηνών
- • Aττική › Νότιος Τομέας Αθηνών
- • Aττική › Πειραιάς, Νήσοι
- • Luxembourg › Luxembourg
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2025-12-29 | Προκήρυξη σύμβασης |
| 2026-08-13 | Γνωστοποίηση ανάθεσης σύμβασης |
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης και καυσίμων κίνησης για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής για δύο έτη από την υπογραφή της σύμβασης.
Αριθμός αναφοράς:
ΑΡ.ΦΑΚ 48/2025 (ΣΥΣΤ.ΑΡΙΘ.ΕΣΗΔΗΣ 387803)
Σύντομη περιγραφή:
Προϊόντα/υπηρεσίες: Πετρέλαιο θέρμανσης 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 384754.36 EUR 💰
Πληροφορίες για τα οικόπεδα
Η παρούσα σύμβαση χωρίζεται σε τμήματα ✅
Μέγιστος αριθμός παρτίδων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 16
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν για μέγιστο αριθμό παρτίδων: 16
1️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 1- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 1- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 109600 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 105180.65 EUR 💰
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ) ✅
Περιγραφή της προμήθειας:
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Διάρκεια: 2 έτη
Κριτήρια απονομής
Τιμή ✅
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0001
2️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 2- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 2- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 59000 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 56620.97 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0002
3️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 3- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 3- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Ποσότητα: 137200 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 131667.74 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0003
4️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 4- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 4- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Ποσότητα: 12000 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 11516.13 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0004
5️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 5- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ -ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 5- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
Ποσότητα: 44000 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 42225.8 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0005
6️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 1-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL)-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 1- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL) - ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 840 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 1029.68 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0006
7️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 2- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ) - ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 2- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ) - ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 5440 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 7633.55 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0007
8️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 3- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ) - ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 3- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ) - ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 4730 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 6637.26 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0008
9️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 4-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ)-ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 4- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ) - ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 1720 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 2413.55 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 5-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ)-ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 5- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ) - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Ποσότητα: 5280 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 7409.03 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 6-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ)-ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 6- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ) - ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ -ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Ποσότητα: 2250 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 3157.26 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 7-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ)-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΟΙ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 7- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ) - ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΟΙ
Ποσότητα: 2670 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 3746.61 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 1-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ)-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 1- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ) - ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 2100 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 2574.19 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 2-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ)-ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 2- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ) - ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
Ποσότητα: 500 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 612.9 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 3-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ)-ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 3- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ) - ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
Ποσότητα: 1500 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 1838.71 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Εσωτερικό αναγνωριστικό:
ΤΜΗΜΑ 4-ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ)-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΟΙ
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 4- ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ) - ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΟΙ
Ποσότητα: 400 λίτρο
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 490.32 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0016
Περιγραφή
Τόπος εκτέλεσης:
Πρόσθετα προϊόντα/υπηρεσίες: Περιγραφή
Πόλη: Αθηνα
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-01-29 15:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-01-30 10:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών (τόπος): Η διαδικασία θα διενεργηθεί με τη χρήση του ΕΣΗΔΗΣ
Όροι για την αποσφράγιση των προσφορών (Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα πρόσωπα και τη διαδικασία αποσφράγισης):
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 6 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Οι προσφέροντες μπορούν να υποβάλουν περισσότερες από μία προσφορές
Απαιτείται προηγμένη ή εγκεκριμένη ηλεκτρονική υπογραφή ή σφραγίδα [όπως ορίζεται στον κανονισμό (ΕΕ) αριθ 910/2014]
Απαιτείται εγγύηση ✅
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-01-30 10:00:00 📅
Τόπος: Η διαδικασία θα διενεργηθεί με τη χρήση του ΕΣΗΔΗΣ
Πρόσθετες πληροφορίες:
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές ✅
Η σύμβαση περιέχει όρους εκτέλεσης ✅
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Απαιτούμενες καταθέσεις και εγγυήσεις:
Όροι εκτέλεσης της σύμβασης:
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Ηλεκτρονικος εθνικος φορεας κοινωνικης ασφαλισης/πυσυ αττικης
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1032.Ε00922.0003
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 48
Ταχυδρομικός κώδικας: 10436
Ταχυδρομική πόλη: Αθηνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Καρακασης παναγιωτης
E-mail: karakasis@efka.gov.gr 📧
Τηλέφωνο: 2105279944 📞
URL: https://www.e-efka.gov.gr/el/ 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Οργανισμός δημοσίου δικαίου
Κύρια δραστηριότητα
Γενικές δημόσιες υπηρεσίες
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/387803 🌏
URL συμμετοχής: https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Διαδικασία αναθεώρησης
Ακριβείς πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία (ή τις προθεσμίες) για τις διαδικασίες επανεξέτασης:
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2025/S 251-866842 (2025-12-29)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 384754.36 EUR 💰
Συνολική αξία της προμήθειας (χωρίς ΦΠΑ): 384754.36 EUR 💰
Συνολική αξία της προμήθειας (χωρίς ΦΠΑ) (υψηλότερη προσφορά): 98343.91 💰
Συνολική αξία της προμήθειας (χωρίς ΦΠΑ) (χαμηλότερη προσφορά): 86984.4 💰
Περιγραφή
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 105180.65 EUR 💰
56620.97 EUR 💰
131667.74 EUR 💰
11516.13 EUR 💰
42225.8 EUR 💰
1029.68 EUR 💰
7633.55 EUR 💰
6637.26 EUR 💰
2413.55 EUR 💰
7409.03 EUR 💰
3157.26 EUR 💰
3746.61 EUR 💰
2574.19 EUR 💰
612.9 EUR 💰
1838.71 EUR 💰
490.32 EUR 💰
Ανάθεση σύμβασης
1️⃣
Κατακυρώνεται σύμβαση/παρτίδα ✅
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0001
Αριθμός σύμβασης:
ΑΡ. ΦΑΚΕΛΟΥ 48/2025 - ΟΙΚΟΘΕΡΜΑΝΣΗ Ε.Π.Ε.
Ημερομηνία σύναψης της σύμβασης: 2026-08-04 📅
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν: 4
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν με ηλεκτρονικά μέσα: 4
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από ΜΜΕ: 4
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από κράτη μέλη εκτός ΕΕ: 0
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από προσφέροντες από άλλα κράτη μέλη της ΕΕ: 0
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Υψηλότερη προσφορά: 98343.91 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 86984.4 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 105180.65 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
486173(ΤΜΗΜΑ 1ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0001
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: Οικοθερμανση ε.π.ε.
Εθνικός αριθμός μητρώου:
095723899
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΒΙΛΤΑΝΙΩΤΗ 30
Ταχυδρομικός κώδικας: 14564
Ταχυδρομική πόλη: Κηφισια
Περιοχή: Βόρειος Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Μέγεθος του οικονομικού φορέα: Πολύ μικρός, μικρός ή μεσαίος
2️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0002
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Υψηλότερη προσφορά: 52940.61 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 46825.54 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 56620.97 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
486173(ΤΜΗΜΑ 2 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0002
3️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0003
Υψηλότερη προσφορά: 123109.34 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 108889.22 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 131667.74 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
486173(ΤΜΗΜΑ 3ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ- ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0003
4️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0004
Υψηλότερη προσφορά: 10767.58 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 9523.84 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 11516.13 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
486173(ΤΜΗΜΑ4 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΑΤΤΙΚΗ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0004
5️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0005
Υψηλότερη προσφορά: 39481.13 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 34920.74 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 42225.8 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
486173(ΤΜΗΜΑ 5 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0005
6️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0006
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν: 2
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν με ηλεκτρονικά μέσα: 2
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από ΜΜΕ: 2
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Υψηλότερη προσφορά: 1024.53 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 997.65 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 1029.68 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
487820(ΤΜΗΜΑ 1 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0006
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: Αφοι δ. παπαγεωργιου ο.ε.
Εθνικός αριθμός μητρώου:
800593884
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΥΡΑ 44
Ταχυδρομικός κώδικας: 14561
7️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0007
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Υψηλότερη προσφορά: 7595.38 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 7396.14 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 7633.55 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
487820(ΤΜΗΜΑ 2 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0007
8️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0008
Υψηλότερη προσφορά: 6604.07 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 6430.84 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 6637.26 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
487820(ΤΜΗΜΑ 3 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0008
9️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0009
Υψηλότερη προσφορά: 2401.48 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 2338.49 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 2413.55 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
487820(ΤΜΗΜΑ 4 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ-ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0010
Υψηλότερη προσφορά: 7371.98 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 7178.61 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 7409.03 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
487820(ΤΜΗΜΑ 5 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0011
Υψηλότερη προσφορά: 3141.47 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 3059.07 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 3157.26 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
487820(ΤΜΗΜΑ 6 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0012
Υψηλότερη προσφορά: 3727.88 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 3630.09 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 3746.61 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
487820(ΤΜΗΜΑ 7 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΟΙ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0013
Πληροφορίες σχετικά με τους διαγωνισμούς
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν με ηλεκτρονικά μέσα: 1
Αριθμός προσφορών που ελήφθησαν από ΜΜΕ: 1
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Υψηλότερη προσφορά: 2574.19 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 2561.32 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 2574.19 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
488194(ΤΜΗΜΑ1ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESELΓΙΑ Η/Ζ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0013
Όνομα και διεύθυνση του αναδόχου
Όνομα: Νταλαεκ μονοπροσωπη ιδιωτικη κεφαλαιουχικη εταιρεια
Εθνικός αριθμός μητρώου:
800606208
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 116
Ταχυδρομικός κώδικας: 10447
Ταχυδρομική πόλη: Αθηνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
1️⃣4️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0014
Πληροφορίες σχετικά με την αξία της σύμβασης/παρτίδας (χωρίς ΦΠΑ)
Υψηλότερη προσφορά: 612.9 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 609.84 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 612.9 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
488194(ΤΜΗΜΑ 2 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0015
Υψηλότερη προσφορά: 1838.71 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 1829.52 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 1838.71 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
488194(ΤΜΗΜΑ3ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESELΓΙΑ Η/Ζ-ΔΥΤΙΚΟΣΤΟΜΕΑΣ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0016
Υψηλότερη προσφορά: 490.32 💰
Χαμηλότερη προσφορά: 487.87 💰
Συνολική αξία της σύμβασης/παρτίδας: 490.32 EUR 💰
Αναγνωριστικό προσφοράς:
488194(ΤΜΗΜΑ 4 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ DIESEL ΓΙΑ Η/Ζ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΟΙ)
Αναγνωριστικό παρτίδας ή ομάδας παρτίδων:
LOT-0016
Πηγή: OJS 2026/S 156-564953 (2026-08-13)
- Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας (>20 νέες προμήθειες)