Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας
Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
ΠροθεσμίαDeadline 2026-10-05
Ποιος Τι- • Υπηρεσίες καθαρισμού και σάρωσης οδών › Υπηρεσίες οδοκαθαρισμού
- • Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες › Υπηρεσίες εκχιονισμού
- • Aττική › Πειραιάς, Νήσοι
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Στερεά Ελλάδα › Ευρυτανία
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2026-09-02 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2026-09-02)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
Σύντομη περιγραφή:
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες εκχιονισμού 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 514 200 EUR 💰
Πληροφορίες για τα οικόπεδα
Η παρούσα σύμβαση χωρίζεται σε τμήματα ✅
Μέγιστος αριθμός παρτίδων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 36
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν για μέγιστο αριθμό παρτίδων: 36
1️⃣
Τίτλος: 5.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς –Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Ποσότητα: 240 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 14 400 EUR 💰
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ) ✅
Περιγραφή της προμήθειας:
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ταχυδρομική διεύθυνση: Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 1
o.giannioti@pste.gov.gr
Ταχυδρομικός κώδικας: 36100
Πόλη: Καρπενησι
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Ευρυτανία 🏙️
Διάρκεια: 2 έτη
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Επιλογές ✅
Περιγραφή των επιλογών: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
Κριτήρια απονομής
Τιμή ✅
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣
Τίτλος: 1.1 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 1 και 2, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 13 200 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣
Τίτλος: 1.2 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 1, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Ποσότητα: 320 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 22 400 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
4️⃣
Τίτλος: 1.3 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 2, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
5️⃣
Τίτλος: 2.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
6️⃣
Τίτλος: 2.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
7️⃣
Τίτλος: 2.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 8, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
8️⃣
Τίτλος: 2.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, 7 και 11, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
9️⃣
Τίτλος: 2.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Εκ-σκαφέα – φορτωτή
Ποσότητα: 200 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 9 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣0️⃣
Τίτλος: 2.7 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4 και 10, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣1️⃣
Τίτλος: 2.8 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, με Φορτωτή 100 HP έως 160 ΗΡ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 10 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣2️⃣
Τίτλος: 2.9 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 8, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣3️⃣
Τίτλος: 2.11 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 12, με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 12 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣4️⃣
Τίτλος: 2.12 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 12, με Εκχιονιστικό
Ποσότητα: 160 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 17 600 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣5️⃣
Τίτλος: 2.13 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 5, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣6️⃣
Τίτλος: 2.14 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣7️⃣
Τίτλος: 3.1 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα 3, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 16 800 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣8️⃣
Τίτλος: 3.2 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα 3, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
1️⃣9️⃣
Τίτλος: 4.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού ά-ξονα 13, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣0️⃣
Τίτλος: 4.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣1️⃣
Τίτλος: 4.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 15, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣2️⃣
Τίτλος: 4.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 17, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣3️⃣
Τίτλος: 4.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣4️⃣
Τίτλος: 4.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 16, 17 και 18, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣5️⃣
Τίτλος: 4.7 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 13, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 10 800 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣6️⃣
Τίτλος: 4.8 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 13, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣7️⃣
Τίτλος: 4.9 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣8️⃣
Τίτλος: 4.10 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 15, με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣9️⃣
Τίτλος: 4.11 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 17, με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣0️⃣
Τίτλος: 5.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Κρέντης προς Άγραφα – Διασταύρωση Αγράφων, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣1️⃣
Τίτλος: 5.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς –Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Εκσκαφέα – φορτωτή
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣2️⃣
Τίτλος: 5.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Κρέντης προς Άγραφα – Διασταύρωση Αγράφων, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣3️⃣
Τίτλος: 5.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣4️⃣
Τίτλος: 5.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣5️⃣
Τίτλος: 2.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 8, 9 και 10, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
3️⃣6️⃣
Τίτλος: 2.10 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 5, με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
Περιγραφή
Ταχυδρομική διεύθυνση: Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 1
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Ανοικτή
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-05 23:59:59 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-10-07 10:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών (τόπος): Καρπενησι
Όροι για την αποσφράγιση των προσφορών (Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα πρόσωπα και τη διαδικασία αποσφράγισης): ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 12 μήνες
Πληροφορίες σχετικά με την ηλεκτρονική δημοπρασία
Θα χρησιμοποιηθεί ηλεκτρονικός πλειστηριασμός ✅
Όροι υποβολής προσφορών
Απαιτείται εγγύηση ✅
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-10-07 10:00:00 📅
Τόπος: ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
Πρόσθετες πληροφορίες: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Επιτρέπεται
Προθεσμία αιτήματος για παροχή πρόσθετων πληροφοριών: 2026-09-25 15:00:00 📅
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Διαδικασία
Εφαρμοστέο διασυνοριακό δίκαιο: 2014/24/EE
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Περιφερεια στερεας ελλαδας
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομικός κώδικας: 36100
Ταχυδρομική πόλη: Καρπενησι
Περιοχή: Ευρυτανία 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: o.giannioti@pste.gov.gr 📧
Τηλέφωνο: +302237350713 📞
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Αρχή τοπικής αυτοδιοίκησης
Κύρια δραστηριότητα
Γενικές δημόσιες υπηρεσίες
Επικοινωνία
URL εγγράφων: www.promitheus.gov.gr 🌏
URL συμμετοχής: www.promitheus.gov.gr 🌏
URL του εργαλείου προμηθειών: www.promitheus.gov.gr 🌏
Όνομα: Εσηδης
Ο ηλεκτρονικός πλειστηριασμός πραγματοποιείται στην ακόλουθη διεύθυνση: https://www.promitheus.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Πρόσθετες πληροφορίες
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Όνομα και διευθύνσεις
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Θηβών 196-198 (5ος όροφος)
Ταχυδρομικός κώδικας: 18233
Ταχυδρομική πόλη: Αγ. ιωαννης ρεντης - νικαια
Περιοχή: Πειραιάς, Νήσοι 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
Φαξ: +302132141227 📠
URL: https://www.aepp-procurement.gr/ 🌏
Διαδικασία αναθεώρησης
Ακριβείς πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία (ή τις προθεσμίες) για τις διαδικασίες επανεξέτασης: ΠΑΡ. 3.4 Προδικαστικές Προσφυγές - Προσωρινή και Οριστική Δικαστική Προστασία
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2026/S 170-606852 (2026-09-02)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
Σύντομη περιγραφή:
Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
Τύπος σύμβασης: Υπηρεσίες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες εκχιονισμού 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 514 200 EUR 💰
Πληροφορίες για τα οικόπεδα
Η παρούσα σύμβαση χωρίζεται σε τμήματα ✅
Μέγιστος αριθμός παρτίδων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 36
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν για μέγιστο αριθμό παρτίδων: 36
1️⃣
Τίτλος: 5.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς –Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Ποσότητα: 240 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 14 400 EUR 💰
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ) ✅
Περιγραφή της προμήθειας:
5.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς –Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Πρόσθετα προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες οδοκαθαρισμού
📦
Κύρια τοποθεσία ή τόπος εκτέλεσης: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ταχυδρομική διεύθυνση: Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 1
o.giannioti@pste.gov.gr
Ταχυδρομικός κώδικας: 36100
Πόλη: Καρπενησι
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Ευρυτανία 🏙️
Διάρκεια: 2 έτη
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Επιλογές ✅
Περιγραφή των επιλογών: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
Κριτήρια απονομής
Τιμή ✅
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0036
2️⃣
Τίτλος: 1.1 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 1 και 2, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 13 200 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
1.1 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 1 και 2, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0037
3️⃣
Τίτλος: 1.2 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 1, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Ποσότητα: 320 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 22 400 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
1.2 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 1, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0038
4️⃣
Τίτλος: 1.3 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 2, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
1.3 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 2, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0039
5️⃣
Τίτλος: 2.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
2.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0040
6️⃣
Τίτλος: 2.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
2.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0041
7️⃣
Τίτλος: 2.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 8, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0042
8️⃣
Τίτλος: 2.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, 7 και 11, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
2.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, 7 και 11, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0043
9️⃣
Τίτλος: 2.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Εκ-σκαφέα – φορτωτή
Ποσότητα: 200 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 9 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
2.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Εκ-σκαφέα – φορτωτή
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0044
1️⃣0️⃣
Τίτλος: 2.7 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4 και 10, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Περιγραφή της προμήθειας:
2.7 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4 και 10, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0045
1️⃣1️⃣
Τίτλος: 2.8 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, με Φορτωτή 100 HP έως 160 ΗΡ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 10 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
2.8 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 4, με Φορτωτή 100 HP έως 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0046
1️⃣2️⃣
Τίτλος: 2.9 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 8, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0047
1️⃣3️⃣
Τίτλος: 2.11 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 12, με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 12 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
2.11 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 12, με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0048
1️⃣4️⃣
Τίτλος: 2.12 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 12, με Εκχιονιστικό
Ποσότητα: 160 ώρα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 17 600 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
2.12 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 12, με Εκχιονιστικό
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0049
1️⃣5️⃣
Τίτλος: 2.13 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 5, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
2.13 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 5, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0050
1️⃣6️⃣
Τίτλος: 2.14 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
2.14 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 6, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0051
1️⃣7️⃣
Τίτλος: 3.1 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα 3, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 16 800 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
3.1 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα 3, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0052
1️⃣8️⃣
Τίτλος: 3.2 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα 3, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Περιγραφή της προμήθειας:
3.2 Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα 3, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0053
1️⃣9️⃣
Τίτλος: 4.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού ά-ξονα 13, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
4.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού ά-ξονα 13, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0054
2️⃣0️⃣
Τίτλος: 4.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
4.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0055
2️⃣1️⃣
Τίτλος: 4.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 15, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
4.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 15, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0056
2️⃣2️⃣
Τίτλος: 4.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 17, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Περιγραφή της προμήθειας:
4.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 17, με Ισοπεδωτή γαιών (GRADER)
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0057
2️⃣3️⃣
Τίτλος: 4.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
4.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0058
2️⃣4️⃣
Τίτλος: 4.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 16, 17 και 18, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
4.6 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 16, 17 και 18, με Αλατοδιανομέα – λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0059
2️⃣5️⃣
Τίτλος: 4.7 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 13, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 10 800 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
4.7 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 13, με Εκσκαφέα – φορτωτή
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0060
2️⃣6️⃣
Τίτλος: 4.8 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 13, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
4.8 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 13, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0061
2️⃣7️⃣
Τίτλος: 4.9 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
4.9 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 14, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0062
2️⃣8️⃣
Τίτλος: 4.10 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 15, με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
4.10 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 15, με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0063
2️⃣9️⃣
Τίτλος: 4.11 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 17, με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
4.11 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Αγράφων, πλήν Δ.Ε. Αγράφων, οδικού άξονα 17, με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0064
3️⃣0️⃣
Τίτλος: 5.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Κρέντης προς Άγραφα – Διασταύρωση Αγράφων, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
5.1 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Κρέντης προς Άγραφα – Διασταύρωση Αγράφων, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0065
3️⃣1️⃣
Τίτλος: 5.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς –Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Εκσκαφέα – φορτωτή
Περιγραφή της προμήθειας:
5.2 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς –Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Εκσκαφέα – φορτωτή
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0066
3️⃣2️⃣
Τίτλος: 5.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Κρέντης προς Άγραφα – Διασταύρωση Αγράφων, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
5.3 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Κρέντης προς Άγραφα – Διασταύρωση Αγράφων, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0067
3️⃣3️⃣
Τίτλος: 5.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
5.4 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Διασταύρωση Αγράφων – Γέφυρα Παλαιοκαρυάς, με Φορτωτή 100 ΗΡ έως 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0068
3️⃣4️⃣
Τίτλος: 5.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
5.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δ.Ε. Αγράφων, Δήμου Αγράφων, οδικού άξονα Τροβάτο – «Τρία σύνορα» (όρια Νομών Ευρυτανίας και Καρδίτσας), με Φορτωτή άνω των 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0069
3️⃣5️⃣
Τίτλος: 2.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 8, 9 και 10, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Περιγραφή της προμήθειας:
2.5 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 8, 9 και 10, με Αλατοδιανομέα - λεπίδα
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0072
3️⃣6️⃣
Τίτλος: 2.10 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 5, με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Περιγραφή της προμήθειας:
2.10 Εξασφάλιση βατότητας Επαρχιακού οδικού δικτύ-ου Δήμου Καρπενησίου, οδικού άξονα 5, με Φορ-τωτή άνω των 160 ΗΡ
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0073
Περιγραφή
Ταχυδρομική διεύθυνση: Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 1
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Ανοικτή
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-05 23:59:59 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-10-07 10:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών (τόπος): Καρπενησι
Όροι για την αποσφράγιση των προσφορών (Πληροφορίες σχετικά με τα εξουσιοδοτημένα πρόσωπα και τη διαδικασία αποσφράγισης): ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 12 μήνες
Πληροφορίες σχετικά με την ηλεκτρονική δημοπρασία
Θα χρησιμοποιηθεί ηλεκτρονικός πλειστηριασμός ✅
Όροι υποβολής προσφορών
Απαιτείται εγγύηση ✅
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-10-07 10:00:00 📅
Τόπος: ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
Πρόσθετες πληροφορίες: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Επιτρέπεται
Προθεσμία αιτήματος για παροχή πρόσθετων πληροφοριών: 2026-09-25 15:00:00 📅
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Διαδικασία
Εφαρμοστέο διασυνοριακό δίκαιο: 2014/24/EE
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Περιφερεια στερεας ελλαδας
Εθνικός αριθμός μητρώου:
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ταχυδρομικός κώδικας: 36100
Ταχυδρομική πόλη: Καρπενησι
Περιοχή: Ευρυτανία 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: o.giannioti@pste.gov.gr 📧
Τηλέφωνο: +302237350713 📞
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Αρχή τοπικής αυτοδιοίκησης
Κύρια δραστηριότητα
Γενικές δημόσιες υπηρεσίες
Επικοινωνία
URL εγγράφων: www.promitheus.gov.gr 🌏
URL συμμετοχής: www.promitheus.gov.gr 🌏
URL του εργαλείου προμηθειών: www.promitheus.gov.gr 🌏
Όνομα: Εσηδης
Ο ηλεκτρονικός πλειστηριασμός πραγματοποιείται στην ακόλουθη διεύθυνση: https://www.promitheus.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Πρόσθετες πληροφορίες
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φορέας υπεύθυνος για τις διαδικασίες διαμεσολάβησης
Όπως: Όνομα και διευθύνσεις
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1000.Ε00961.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: Θηβών 196-198 (5ος όροφος)
Ταχυδρομικός κώδικας: 18233
Ταχυδρομική πόλη: Αγ. ιωαννης ρεντης - νικαια
Περιοχή: Πειραιάς, Νήσοι 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
Φαξ: +302132141227 📠
URL: https://www.aepp-procurement.gr/ 🌏
Διαδικασία αναθεώρησης
Ακριβείς πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία (ή τις προθεσμίες) για τις διαδικασίες επανεξέτασης: ΠΑΡ. 3.4 Προδικαστικές Προσφυγές - Προσωρινή και Οριστική Δικαστική Προστασία
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2026/S 170-606852 (2026-09-02)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες (>20 νέες προμήθειες)
- Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες (14)
- Υπηρεσίες απολύμανσης και εξολόθρευσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες
- Υπηρεσίες απομάκρυνσης αμιάντου
- Υπηρεσίες απομάκρυνσης επιτοίχιων παραστάσεων (γκράφιτι)
- Υπηρεσίες εκχιονισμού (10)
- Υπηρεσίες καθαρισμού από τον πάγο
- Υπηρεσίες καθαρισμού και εκκένωσης φρεατίων υπονόμων
- Υπηρεσίες καθαρισμού και σάρωσης οδών (2)
- Υπηρεσίες καθαρισμού παραλίας (1)