Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης Κτιρίων για τις ανάγκες του Γ.Ν.Θ. "Γ. Παπανικολάου"
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
Ανοικτός δημόσιος ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών: «Υπηρεσίες Φύλαξης Κτιρίων» για τρία (3) έτη με δικαίωμα παράτασης για ένα (1) επιπλέον έτος, με αντίστοιχη αύξηση του φυσικού–οικονομικού αντικειμένου, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης «Γ. Παπανικολάου».
ΠροθεσμίαDeadline 2026-10-16
Ποιος Τι Πού- • Aττική › Κεντρικός Τομέας Αθηνών
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Κεντρική Μακεδονία › Θεσσαλονίκη
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2026-09-02 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2026-09-02)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης Κτιρίων για τις ανάγκες του Γ.Ν.Θ. "Γ. Παπανικολάου"
Σύντομη περιγραφή:
Τύπος σύμβασης: Υπηρεσίες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες φύλαξης 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 4 368 000 EUR 💰
Περιγραφή
Τίτλος: Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης Κτιρίων για τις ανάγκες του Γ.Ν.Θ. «Γ. Παπανικολάου»
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ) ✅
Περιγραφή της προμήθειας:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Εξοχη θεσσαλονικης
Ταχυδρομικός κώδικας: 57010
Πόλη: Θεσσαλονικη
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Θεσσαλονίκη 🏙️
Διάρκεια: 4 έτη
Κριτήρια απονομής
Κριτήριο ποιότητας (όνομα): Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας:
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-16 15:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-10-20 10:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 12 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-10-20 10:00:00 📅
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές ✅
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Κριτήριο επιλογής: Εγγραφή σε σχετικό επαγγελματικό μητρώο
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Κριτήριο επιλογής: Άλλες οικονομικές ή χρηματοοικονομικές απαιτήσεις
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Κριτήριο επιλογής: Αναφορές σε καθορισμένες υπηρεσίες
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Κριτήριο επιλογής: Πιστοποιητικά από ανεξάρτητους φορείς σχετικά με πρότυπα διασφάλισης της ποιότητας
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Γενικο νοσοκομειο θεσσαλονικης "γεωργιος παπανικολαου"
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Εξοχη θεσσαλονικης
Ταχυδρομικός κώδικας: 57010
Ταχυδρομική πόλη: Θεσσαλονικη
Περιοχή: Θεσσαλονίκη 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: prom@gpapanikolaou.gr 📧
Τηλέφωνο: +302313307195 📞
Φαξ: +302313307195 📠
URL: https://gpapanikolaou.gr/ 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: https://gpapanikolaou.gr/ 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Οργανισμός δημοσίου δικαίου
Κύρια δραστηριότητα
Υγεία
Επικοινωνία
URL εγγράφων: www.eprocurement.gov.gr 🌏
URL συμμετοχής: www.eprocurement.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΔΩΡΟΥ 7-9
Ταχυδρομικός κώδικας: 104 32
Ταχυδρομική πόλη: Αθηνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
URL: https://www.eadhsy.gr/ 🌏
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Στοιχεία της προκήρυξης
Προτιμώμενη ημερομηνία δημοσίευσης: 2026-09-04Z 📅
Πηγή: OJS 2026/S 171-610515 (2026-09-02)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης Κτιρίων για τις ανάγκες του Γ.Ν.Θ. "Γ. Παπανικολάου"
Σύντομη περιγραφή:
Ανοικτός δημόσιος ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών: «Υπηρεσίες Φύλαξης Κτιρίων» για τρία (3) έτη με δικαίωμα παράτασης για ένα (1) επιπλέον έτος, με αντίστοιχη αύξηση του φυσικού–οικονομικού αντικειμένου, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης «Γ. Παπανικολάου».
Εμφάνιση περισσότερων
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες φύλαξης 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 4 368 000 EUR 💰
Περιγραφή
Τίτλος: Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης Κτιρίων για τις ανάγκες του Γ.Ν.Θ. «Γ. Παπανικολάου»
Η εν λόγω σύμβαση είναι επίσης κατάλληλη για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ) ✅
Περιγραφή της προμήθειας:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι παροχή υπηρεσιών: «Υπηρεσίες Φύλαξης Κτιρίων» για τρία (3) έτη με δικαίωμα παράτασης για ένα (1) επιπλέον έτος, με αντίστοιχη αύξηση του φυσικού- οικονομικού αντικειμένου, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης "Γ. Παπανικολάου"
Εμφάνιση περισσότερων
Ταχυδρομικός κώδικας: 57010
Πόλη: Θεσσαλονικη
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Θεσσαλονίκη 🏙️
Διάρκεια: 4 έτη
Κριτήρια απονομής
Κριτήριο ποιότητας (όνομα): Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0001
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας:
Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί με την ανοικτή διαδικασία του άρθρου 27 του ν. 4412/16
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-16 15:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-10-20 10:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 12 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-10-20 10:00:00 📅
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές ✅
Νομικές, οικονομικές, χρηματοπιστωτικές και τεχνικές πληροφορίες
Όροι συμμετοχής
Κριτήριο επιλογής: Εγγραφή σε σχετικό επαγγελματικό μητρώο
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Οι οικονομικοί φορείς που συμμετέχουν στη διαδικασία σύναψης της παρούσας σύμβασης απαιτείται να ασκούν δραστηριότητα συναφή με το αντικείμενο της σύμβασης.
Οι οικονομικοί φορείς που είναι εγκατεστημένοι σε κράτος μέλος της Ευρωπαϊκής Ένωσης απαιτείται να είναι εγγεγραμμένοι σε ένα από τα επαγγελματικά μητρώα ή εμπορικά μητρώα που τηρούνται στο κράτος εγκατάστασής τους ή να ικανοποιούν οποιαδήποτε άλλη απαίτηση ορίζεται στο Παράρτημα XI του Προσαρτήματος Α΄ του ν. 4412/2016. Εφόσον οι οικονομικοί φορείς απαιτείται να διαθέτουν ειδική έγκριση ή να είναι μέλη συγκεκριμένου οργανισμού για να μπορούν να παράσχουν τη σχετική υπηρεσία στη χώρα καταγωγής τους, η αναθέτουσα αρχή μπορεί να τους ζητεί να αποδείξουν ότι διαθέτουν την έγκριση αυτή ή ότι είναι μέλη τού εν λόγω οργανισμού ή να τους καλέσει να προβούν σε ένορκη δήλωση ενώπιον συμβολαιογράφου σχετικά με την άσκηση του συγκεκριμένου επαγγέλματος. Στην περίπτωση οικονομικών φορέων εγκατεστημένων σε κράτος μέλους του Ευρωπαϊκού Οικονομικού Χώρου (Ε.Ο.Χ) ή σε τρίτες χώρες που έχουν προσχωρήσει στη ΣΔΣ, ή σε τρίτες χώρες που δεν εμπίπτουν στην προηγούμενη περίπτωση και έχουν συνάψει διμερείς ή πολυμερείς συμφωνίες με την Ένωση σε θέματα διαδικασιών ανάθεσης δημοσίων συμβάσεων, απαιτείται να είναι εγγεγραμμένοι σε αντίστοιχα επαγγελματικά μητρώα. Οι εγκατεστημένοι στην Ελλάδα οικονομικοί φορείς πρέπει να είναι εγγεγραμμένοι στο οικείο επαγγελματικό μητρώο, εφόσον, κατά την κείμενη νομοθεσία, απαιτείται η εγγραφή τους για την υπό ανάθεση υπηρεσία. Συγκεκριμένα πρέπει να είναι εγγεγραμμένοι στο οικείο «Βιοτεχνικό ή Εμπορικό ή Βιομηχανικό Επιμελητήριο» σύμφωνα με τα οριζόμενα στο Παράρτημα XI του Προσαρτήματος Α΄ του Ν. 4412/2016. Σε περίπτωση ένωσης οικονομικών φορέων, η παραπάνω απαίτηση θα πρέπει να καλύπτεται από όλα τα μέλη της ένωσης.
Εμφάνιση περισσότερων
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Όσον αφορά την οικονομική και χρηματοοικονομική επάρκεια για την παρούσα διαδικασία σύναψης σύμβασης, οι οικονομικοί φορείς απαιτείται να διαθέτουν: 1. Γενικό ετήσιο κύκλο εργασιών για τις τρεις (3) τελευταίες οικονομικές χρήσεις ανά έτος (2023, 2024, 2025) τουλάχιστον ίσο με το 180% της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης χωρίς τον Φ.Π.Α. και χωρίς το δικαίωμα προαίρεσης. 2. Ειδικό ετήσιο κύκλο εργασιών για τις τρεις (3) τελευταίες οικονομικές χρήσεις ανά έτος (2023, 2024, 2025) τουλάχιστον ίσο με το 150% της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης, χωρίς τον Φ.Π.Α. και χωρίς το δικαίωμα προαίρεσης. 3. Ενεργό κατά την ημερομηνία υποβολής της προσφοράς Ασφαλιστήριο Συμβόλαιο Γενικής Αστικής Ευθύνης, Επαγγελματικής Αστικής Ευθύνης και Εργοδοτικής ευθύνης. Η Επαγγελματική Αστική Ευθύνη, καθώς και η Εργοδοτική Ευθύνη μπορούν να αποτελούν υπο-όρια της Γενικής Αστικής Ευθύνης. Τα ύψη των ανωτέρω καλύψεων πρέπει να έχουν τουλάχιστον τα παρακάτω αναγραφόμενα όρια: i. Για την Γενική Αστική Ευθύνη 5.000.000 ευρώ ανά γεγονός. ii. Για την Επαγγελματική Αστική Ευθύνη 5.000.000 ευρώ ανά γεγονός. iii. Για την Εργοδοτική Ευθύνη 3.500.000 ευρώ για σωματικές βλάβες ή θάνατο ανά άτομο ή ομαδικό ατύχημα. 4. Πιστοληπτική ικανότητα (για εγγυητικές επιστολές και χρηματοδοτήσεις αθροιστικά), το όριο της οποίας να ανέρχεται σε ποσό τουλάχιστον ίσο με το 100% της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης χωρίς το Φ.Π.Α. και χωρίς το δικαίωμα προαίρεσης. Σε περίπτωση ένωσης οικονομικών φορέων, οι παραπάνω ελάχιστες απαιτήσεις καλύπτονται αθροιστικά από τα μέλη της ένωσης
Εμφάνιση περισσότερων
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Όσον αφορά στην τεχνική και επαγγελματική ικανότητα για την παρούσα διαδικασία σύναψης σύμβασης, οι οικονομικοί φορείς απαιτείται να:
1. έχουν εκτελέσει κατά τη διάρκεια των ετών 2023 και 2024, 2025 και μέχρι την καταληκτική ημερομηνία υποβολής της προσφοράς τουλάχιστον δύο (2) συμβάσεις παροχής υπηρεσιών Φύλαξης, η κάθε μία συνολικού ύψους τουλάχιστον ίσο με το 20% της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης χωρίς τον Φ.Π.Α. και χωρίς το δικαίωμα προαίρεσης και μια σύμβαση σε νοσοκομεία ή νοσηλευτικά ιδρύματα τουλάχιστον συνολικού ύψους 20% της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης χωρίς τον ΦΠΑ και χωρίς το δικαίωμα προαίρεσης. Γίνονται δεκτές και παρατάσεις ή προαιρέσεις των ζητούμενων συμβάσεων. Για συμβάσεις που εκκίνησαν πριν το έτος 2023 γίνεται αποδεκτό μόνο το ποσό που εκτείνεται εντός του ζητούμενου χρονικού διαστήματος.
2. διαθέτουν εν ισχύ την νόμιμη άδεια λειτουργίας σύμφωνα με τον ν. 2518/97.
3. διαθέτουν άδεια ραδιοδικτύου κατηγορίας Α εγκεκριμένη από την Ε.Ε.Τ.Τ. ή να διαθέτουν βεβαίωση/ συμβόλαιο χρήσης υπηρεσιών ΤΕΤRA.
4. διαθέτουν Κέντρο Ελέγχου - Κέντρο Λήψης Σημάτων (ΚΛΣ), εγκατεστημένο στην έδρα ή σε υποκατάστημά τους, το οποίο θα καλύπτει τις παρακάτω απαιτήσεις:
i. Παρακολούθηση των φυλάκων σε πραγματικό χρόνο και λειτουργία γεωεντοπισμού.
ii. Λειτουργία αποστολής ειδοποιήσεων σε πραγματικό χρόνο. (πχ ενεργοποίησης του κομβίου έκτακτης ανάγκης).
iii. Επικοινωνία με το προσωπικό ασφαλείας του έργου.
iv. Παρακολούθηση της θέσης των φυλάκων σε κλειστούς χώρους (χώρους όπου το σήμα είναι αδύναμο).
v. Παρακολούθηση της διαδρομής του φύλακα και απεικόνιση αυτής σε χάρτη.
vi. Παρακολούθηση των οχημάτων και αποστολή ειδοποιήσεων σε περιπτώσεις παραβίασης του προκαθορισμένου geofence ή παραβίασης του ορίου ταχύτητας.
Τα ανωτέρω μπορούν να καλύπτονται μέσω ηλεκτρονικών εφαρμογών και ασυρμάτων. Το εν λόγω κέντρο θα πρέπει να λειτουργεί 24/7.
5. διαθέτουν στο προσωπικό τους τουλάχιστον 80 φύλακες ασφαλείας και έναν υπάλληλο ο οποίος θα έχει 5 χρόνια προϋπηρεσίας στις υπηρεσίες φύλαξης και θα είναι απόφοιτος Πανεπιστημιακής εκπαίδευσης ΑΕΙ. Ο εν λόγω υπάλληλος θα οριστεί ως υπεύθυνος έργου.
Σε περίπτωση ένωσης οικονομικών φορέων, οι παραπάνω ελάχιστες απαιτήσεις καλύπτονται αθροιστικά από τα μέλη της ένωσης
Εμφάνιση περισσότερων
Κατάλογος και σύντομη περιγραφή των κανόνων και των κριτηρίων:
Οι οικονομικοί φορείς για την παρούσα διαδικασία σύναψης σύμβασης απαιτείται να διαθέτουν:
1. πιστοποιητικό συμμόρφωσης σύμφωνα με το πρότυπο ISO 9001:2015 ή ισοδύναμο.
2. πιστοποιητικό συμμόρφωσης σύμφωνα με το πρότυπο ΙSO 27001:2022 ή ισοδύναμο.
3. πιστοποιητικό συμμόρφωσης σύμφωνα με το πρότυπο ISO 45001:2018 ή ισοδύναμο.
4. πιστοποιητικό από ανεξάρτητο διαπιστευμένο φορέα για την περιβαλλοντική διαχείριση σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ΙSO 14001:2015, σε ισχύ ή άλλο ισοδύναμο.
5. πιστοποιητικό από ανεξάρτητο διαπιστευμένο φορέα σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ΙSO 22301:2019, σε θέματα Διαχείρισης Επιχειρησιακής / Επιχειρηματικής Συνέχειας σε ισχύ ή άλλο ισοδύναμο.
6. πιστοποιητικό από ανεξάρτητο διαπιστευμένο φορέα σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ΙSO 39001:2012 στο πεδίο συστήματος διαχείρισης οδικής ασφάλειας ή ισοδύναμο σε ισχύ.
Το πεδίο εφαρμογής των ανωτέρω πιστοποιητικών πρέπει να είναι η παροχή υπηρεσιών ασφαλείας και η διαχείριση και λειτουργία Κέντρου Λήψης Σημάτων.
Η αναθέτουσα αρχή αναγνωρίζει ισοδύναμα πιστοποιητικά που έχουν εκδοθεί από φορείς διαπιστευμένους από ισοδύναμους Οργανισμούς διαπίστευσης, οι οποίοι εδρεύουν και σε άλλα κράτη – μέλη, σύμφωνα με τον Κανονισμό 765/2008. Επίσης, κάνει δεκτά άλλα αποδεικτικά στοιχεία για ισοδύναμα μέτρα διασφάλισης ποιότητας, εφόσον ο ενδιαφερόμενος οικονομικός φορέας δεν είχε τη δυνατότητα να αποκτήσει τα εν λόγω πιστοποιητικά εντός των σχετικών προθεσμιών για λόγους για τους οποίους δεν ευθύνεται ο ίδιος, υπό την προϋπόθεση ότι ο οικονομικός φορέας αποδεικνύει ότι τα προτεινόμενα μέτρα διασφάλισης ποιότητας πληρούν τα απαιτούμενα πρότυπα διασφάλισης ποιότητας.
Εμφάνιση περισσότερων
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Γενικο νοσοκομειο θεσσαλονικης "γεωργιος παπανικολαου"
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1015.E00221.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: Εξοχη θεσσαλονικης
Ταχυδρομικός κώδικας: 57010
Ταχυδρομική πόλη: Θεσσαλονικη
Περιοχή: Θεσσαλονίκη 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: prom@gpapanikolaou.gr 📧
Τηλέφωνο: +302313307195 📞
Φαξ: +302313307195 📠
URL: https://gpapanikolaou.gr/ 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: https://gpapanikolaou.gr/ 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Οργανισμός δημοσίου δικαίου
Κύρια δραστηριότητα
Υγεία
Επικοινωνία
URL εγγράφων: www.eprocurement.gov.gr 🌏
URL συμμετοχής: www.eprocurement.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1000.E00961.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΔΩΡΟΥ 7-9
Ταχυδρομικός κώδικας: 104 32
Ταχυδρομική πόλη: Αθηνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +302132141227 📞
URL: https://www.eadhsy.gr/ 🌏
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Στοιχεία της προκήρυξης
Προτιμώμενη ημερομηνία δημοσίευσης: 2026-09-04Z 📅
Πηγή: OJS 2026/S 171-610515 (2026-09-02)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕