«Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»

Δήμος Παλλήνης

«Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»

Προθεσμία

Deadline 2026-10-05

Ποιος Τι Πού
Ιστορικό προμηθειών
Ημερομηνία Έγγραφο
2026-08-27 Προκήρυξη σύμβασης
Προκήρυξη σύμβασης (2026-08-27)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: «Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»
Σύντομη περιγραφή:
«Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»
Τύπος σύμβασης: Προμήθειες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 250 000 EUR 💰
Περιγραφή
Τίτλος: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων για τις ανάγκες του Δήμου
Περιγραφή της προμήθειας:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων για τις ανάγκες του Δήμου
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Ανατολική Αττική 🏙️
Διάρκεια: 6 μήνες
Κριτήρια απονομής
Κριτήριο κόστους (όνομα): Κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει χαμηλότερης τιμής
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας: LOT-0001

Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-05 15:00:00 📅
Όροι αποσφράγισης των προσφορών: 2026-10-08 10:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 9 μήνες
Όροι υποβολής προσφορών
Hμερομηνία aποσφράγισης: 2026-10-08 10:00:00 📅
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές

Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Δημος παλληνης
Εθνικός αριθμός μητρώου: 1007.Ε84909.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΙΘΑΚΗΣ 12
Ταχυδρομικός κώδικας: 15344
Ταχυδρομική πόλη: Γέρακας
Περιοχή: Ανατολική Αττική 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Δημήτριος Λιάμης
E-mail: amaxostasio@0156.syzefxis.gov.gr 📧
Τηλέφωνο: 2106662150 📞
URL: https://www.pallini.gr/ 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Αρχή τοπικής αυτοδιοίκησης
Κύρια δραστηριότητα
Γενικές δημόσιες υπηρεσίες
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/514069 🌏
URL συμμετοχής: www.eprocurement.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική

Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όπως: Όνομα και διευθύνσεις
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων
Εθνικός αριθμός μητρώου: 1000.Ε00961.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: ΔΩΡΟΥ 7-9
Ταχυδρομικός κώδικας: 10432
Ταχυδρομική πόλη: Αθηνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Εαδησυ
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: 2132141227 📞
URL: www.eadhsy.gr 🌏
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2026/S 166-596218 (2026-08-27)