Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
Πανεπιστήμιο Πατρών
Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
ΠροθεσμίαDeadline 2026-10-13
Ποιος Τι Πού- • Aττική › Κεντρικός Τομέας Αθηνών
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Δυτική Ελλάδα › Αιτωλοακαρνανία
- • Δυτική Ελλάδα › Αχαΐα
Ιστορικό προμηθειών
| Ημερομηνία | Έγγραφο |
|---|---|
| 2026-08-31 | Προκήρυξη σύμβασης |
Προκήρυξη σύμβασης (2026-08-31)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
Σύντομη περιγραφή:
Τύπος σύμβασης: Υπηρεσίες
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες φύλαξης 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 2 760 000 EUR 💰
Πληροφορίες για τα οικόπεδα
Η παρούσα σύμβαση χωρίζεται σε τμήματα ✅
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν για μέγιστο αριθμό παρτίδων: 2
1️⃣
Τίτλος: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στην πόλη της Πάτρας (Πανεπιστημιούπολη Ρίο και Κουκούλι, Ριγανόκαμπος &Μπεγουλάκι), για δύο (2) έτη χωρίς ΦΠΑ (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 2 070 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Πόλη: Πάτρα
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Αχαΐα 🏙️
Διάρκεια
Ημερομηνία έναρξης: 2027-09-15 📅
Ημερομηνία λήξης: 2030-09-14 📅
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Επιλογές ✅
Περιγραφή των επιλογών: 15-9-2029 ως 15-9-20230 επιπλέον έτος προαίρεσης
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
2️⃣
Τίτλος: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Μεσολόγγι και Αγρίνιο, για δύο (2) έτη μη συμπ. Φ.Π.Α. (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 690 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Μεσολόγγι
Τόπος εκτέλεσης: Αιτωλοακαρνανία 🏙️
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
Περιγραφή
Τόπος εκτέλεσης:
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-13 15:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 365 ημέρες
Όροι υποβολής προσφορών
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές ✅
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Πανεπιστήμιο Πατρών
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Πανεπιστημιούπολη - Ρίο
Ταχυδρομικός κώδικας: 26504
Ταχυδρομική πόλη: Πάτρα
Περιοχή: Αχαΐα 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Τόλια Κατερίνα
E-mail: oikonomiki@upatras.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2610 969651 📞
URL: https://www.upatras.gr 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: http://www.upatras.gr 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Κύρια δραστηριότητα
Εκπαίδευση
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://portal.eprocurement.gov.gr 🌏
URL συμμετοχής: https://portal.eprocurement.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων (ε.α.δη.συ)
Εθνικός αριθμός μητρώου:
Ταχυδρομική διεύθυνση: Δώρου 7-9
Ταχυδρομικός κώδικας: 10432
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2132141216 📞
URL: https://www.eaadhsy.gr 🌏
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2026/S 168-601928 (2026-08-31)
Αντικείμενο
Πεδίο εφαρμογής της προμήθειας
Τίτλος: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
Σύντομη περιγραφή:
Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
Εμφάνιση περισσότερων
Προϊόντα/υπηρεσίες: Υπηρεσίες φύλαξης 📦
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 2 760 000 EUR 💰
Πληροφορίες για τα οικόπεδα
Η παρούσα σύμβαση χωρίζεται σε τμήματα ✅
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν για μέγιστο αριθμό παρτίδων: 2
1️⃣
Τίτλος: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στην πόλη της Πάτρας (Πανεπιστημιούπολη Ρίο και Κουκούλι, Ριγανόκαμπος &Μπεγουλάκι), για δύο (2) έτη χωρίς ΦΠΑ (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 2 070 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στην πόλη της Πάτρας (Πανεπιστημιούπολη Ρίο και Κουκούλι, Ριγανόκαμπος &Μπεγουλάκι), για δύο (2) έτη χωρίς ΦΠΑ (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Εμφάνιση περισσότερων
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Τόπος εκτέλεσης: Αχαΐα 🏙️
Διάρκεια
Ημερομηνία έναρξης: 2027-09-15 📅
Ημερομηνία λήξης: 2030-09-14 📅
Πληροφορίες σχετικά με τις επιλογές
Επιλογές ✅
Περιγραφή των επιλογών: 15-9-2029 ως 15-9-20230 επιπλέον έτος προαίρεσης
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0001
2️⃣
Τίτλος: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Μεσολόγγι και Αγρίνιο, για δύο (2) έτη μη συμπ. Φ.Π.Α. (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 690 000 EUR 💰
Περιγραφή της προμήθειας:
Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Μεσολόγγι και Αγρίνιο, για δύο (2) έτη μη συμπ. Φ.Π.Α. (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Πόλη: Αγρίνιο
Μεσολόγγι
Τόπος εκτέλεσης: Αιτωλοακαρνανία 🏙️
Τίτλος
Αριθμός αναγνώρισης παρτίδας:
LOT-0002
Περιγραφή
Τόπος εκτέλεσης:
Αχαΐα
🏙️
Διαδικασία
Τύπος διαδικασίας
Ανοικτή διαδικασία ✅
Νομική βάση: Οδηγία 2014/24/ΕΕ
Διοικητικές πληροφορίες
Προθεσμία παραλαβής προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής: 2026-10-13 15:00:00 📅
Γλώσσες στις οποίες μπορούν να υποβληθούν οι προσφορές ή οι αιτήσεις συμμετοχής: Ελληνικά 🗣️
Ελάχιστο χρονικό διάστημα κατά το οποίο ο προσφέρων πρέπει να διατηρήσει την προσφορά: 365 ημέρες
Όροι υποβολής προσφορών
Ηλεκτρονική τιμολόγηση: Υποχρεωτική
Θα χρησιμοποιηθούν ηλεκτρονικές πληρωμές ✅
Αναθέτουσα αρχή
Όνομα και διευθύνσεις
Όνομα: Πανεπιστήμιο Πατρών
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1020.E00298.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: Πανεπιστημιούπολη - Ρίο
Ταχυδρομικός κώδικας: 26504
Ταχυδρομική πόλη: Πάτρα
Περιοχή: Αχαΐα 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
Πρόσωπο επικοινωνίας: Τόλια Κατερίνα
E-mail: oikonomiki@upatras.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2610 969651 📞
URL: https://www.upatras.gr 🌏
Διεύθυνση του προφίλ αγοραστή: http://www.upatras.gr 🌏
Τύπος της αναθέτουσας αρχής
Υπουργείο ή άλλη εθνική ή ομοσπονδιακή αρχή
Κύρια δραστηριότητα
Εκπαίδευση
Επικοινωνία
URL εγγράφων: https://portal.eprocurement.gov.gr 🌏
URL συμμετοχής: https://portal.eprocurement.gov.gr 🌏
Ηλεκτρονική υποβολή: Υποχρεωτική
Συμπληρωματικές πληροφορίες
Σώμα αναθεώρησης
Όνομα: Ενιαια αρχη δημοσιων συμβασεων (ε.α.δη.συ)
Εθνικός αριθμός μητρώου:
1000.E00961.0001
Ταχυδρομική διεύθυνση: Δώρου 7-9
Ταχυδρομικός κώδικας: 10432
Ταχυδρομική πόλη: Αθήνα
Περιοχή: Κεντρικός Τομέας Αθηνών 🏙️
Χώρα: Ελλάδα 🇬🇷
E-mail: grafeioproedrou@aepp-procurement.gr 📧
Τηλέφωνο: +30 2132141216 📞
URL: https://www.eaadhsy.gr 🌏
Υπηρεσία από την οποία μπορούν να ληφθούν πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επανεξέτασης
Όπως: Σώμα αναθεώρησης
Πληροφορίες σχετικά με τις ηλεκτρονικές ροές εργασίας
Η ηλεκτρονική τιμολόγηση θα γίνεται δεκτή
Πηγή: OJS 2026/S 168-601928 (2026-08-31)
Νέες προμήθειες σε συναφείς κατηγορίες 🆕